Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Penzion Slatina (Lipová-lázně)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jeseník
Penzion Slatina naleznete v Lipové lázních v obklopení krásných Jeseníků, v blízkosti lyžařských a sportovních areálu Ramzová a Miroslav . Disponujeme zařízenými pokoji pro 2-4 osob, a to s kapacitou až 75 osob.  Penzion Slatina je tím pravým místem pro Vaši firemní či soukromou akci,... zobrazit více
1 místnost pro max 50 lidí Ubytování (pro 75 lidí)

Kontaktní údaje

jiri.mertl@penzionslatina.cz
+420 603 780 265

Lipová-lázně 7, 790 63 - Lipová-lázně , okr. Jeseník
http://www.penzionslatina.cz

Popis objektu

Penzion Slatina naleznete v Lipové lázních v obklopení krásných Jeseníků, v blízkosti lyžařských a sportovních areálu Ramzová a Miroslav . Disponujeme zařízenými pokoji pro 2-4 osob, a to s kapacitou až 75 osob. 

Penzion Slatina je tím pravým místem pro Vaši firemní či soukromou akci, teambuilding i školení přímo v chráněné krajinné oblasti Jeseník. Špičkové služby zajistí hladký průběh akce a nezapomenutelné zážitky.

Služby

- nabídka coffee breaků - nabídka rautů - sauna - zahrada Penzionu s obrovskou možností aktivit – letní bazén, tenisový kurt, ohniště, jezírko se pstruhy, houpací relax síť, grill - možnost zajištění vstupu do Fauna parku, Jeskyní, Zámku v Javorníku - možnost zajištění exkurze do přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně - možnost zajištění bowlingové dráhy - možnost zajištění jízdy na elektrokolech, koloběžkách apod. - stolní fotbálek, šipky, stolní tenis …a cokoliv dalšího dle Vašeho přání!

Vybavení

notebook, flip chart, data projektor, laserové ukazovátko, projekční plátno, bluetooth reproduktor, Wi-Fi připojení v celém objektu, TV, DVD přehrávač. Rádi Vám zprostředkujeme i další vybavení, které budete poptávat

Ceny a popis ubytování

Penzion Slatina nabízí celoroční ubytování pro rodiny, školy a účastníky firemních akcí. Kapacita našeho penzionu je 75 míst ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní sociální zařízení, přípojku na TV a wi-fi připojení k internetu. Pokoje v prvním a druhém podlaží mají vlastní balkon. Nabízíme nejen příjemné ubytování, útulnou zahradu pro relaxaci, ale také skvělou kuchyni.
Slatina (65 m2)
pro 50 lidí 600.00 Kč/h 3 000.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Lipová-lázně 7, 790 63 Lipová-lázně


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...