Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Ján (Moldava)

Zobrazit všechny objekty v okrese Teplice
Hotel Ján se nachází v klidné části Nového Města v Krušných horách. Okolí hotelu je protkáno turistickými a cyklistickými stezkami. Pro hosty jsou v hotelu připraveny mezonetové apartmány, jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím s možností přistýlek i zapůjčení dětské... zobrazit více
3 místnosti pro max 40 lidí Ubytování (pro 63 lidí)

Kontaktní údaje

Tel: +420 417 539 554
Mobil: +420 734 381 651
E-mail: info@hoteljan.cz, hotel.jan@seznam.cz

Nové Město 26, 0 - Moldava , okr. Teplice
http://www.hoteljan.cz/
Hotel Ján se nachází v klidné části Nového Města v Krušných horách. Okolí hotelu je protkáno turistickými a cyklistickými stezkami. Pro hosty jsou v hotelu připraveny mezonetové apartmány, jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím s možností přistýlek i zapůjčení dětské postýlky.

Apartmány nabízejí velký prostor a jsou vhodné k pořádání firemních schůzek nebo soukromých setkání. V přízemí hotelu se nachází salonek a restaurace s barem a otevřeným krbem.

Služby

pořádání firemních akcí, hlídané parkoviště, wifi free v restauraci i na pokojích, bezbarierový přístup v hotelové restauraci, salonku, venkoní terase a welness, ubytování, catering, coffee break, relaxace (sauna, masáže, jackuzzi …), teambuilding outdoor program, outdoorové aktivity (vyjížďky na koních, střelba z luku, pochod na sněžnicích…) a další..

Vybavení

mezonetové apartmány, minibar, trezor, restaurace s krbem a barem, letní terasa s možností grilování, venkovní dětské hřiště s pískovištěm, dětský koutek v našem salonku, sauna pro šest osob s odpočívárnou, masáže, masážní lehátko, venkovní výřivá vana (jacuzzi) 39°

Ceny a popis ubytování

Máme pro Vás k dispozici celkem 18 pokojů o maximální kapacitě 50 lůžek. 11 pokojů je dvou až čtyřlůžkových. 7 apartmánů, které jsou maximálně pětilůžkové . Apartmány disponují nadstandardním zařízením, jako je minibar, pracovní stůl, malý trezor, satelit TV, rozkládací sedací souprava z pravé kůže.Individuálním přáním při změně kapacity pokojů jsme připraveni vyhovět. K zapůjčení je u nás k dispozici dětská postýlka,ložní prádlo.
Restaurace
pro 25 lidí Dominantou tohoto prostoru je otevřený krb s mramorovou deskou, který se postará o příjemnou atmosféru, výhled na něj je dostupný z každého místa v restauraci.Vašemu oku určitě neuniknou obří hodiny, které můžete nenápadně sledovat při vašem obchodním jednání u velkého masivního osmi místného stolu.
Letní terasa
pro 25 lidí Terasa je vybavena pohodlným zahradním nábytkem, ze kterého můžete v klidu a pohodě vychutnávat přírodní scenérii.Jednou z možností využití tohoto prostoru je velký otevřený gril, který při vašich posezeních s přáteli či rodinných oslavách můžete po domluvě využít
Salonek
pro 40 lidí v přízemí hotelu, školící místnost s velkoplošnou Tv a flipchartem.

Najděte nás na mapě

Nové Město 26, 0 Moldava


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...