O prostoru
Plzeňský pivovar je českou ikonou. Kromě světoznámého ležáku Pilsner Urquell se může pochlubit také výjimečnými konferenčními prostorami s neopakovatelnou atmosférou.
Konferenční a společenské centrum SECESE bylo vystavěno nad nádvořím pivovaru v roce 1908, kdy se pivovarští rozhodl zbudovat reprezentativní konferenční místnosti v dobovém stylu. Konferenční centrum SECESE je oblíbeným místem pro pořádání firemních i společenských akcí jako jsou konference, semináře, večírky a oslavy, či svatby. Díky dlouholetým zkušenostem garantuje skvělý servis, výborný catering a služby na míru zákazníkům.
Vybavení
Služby
Nebo si s přáteli užijte Školu čepování piva Pilsner Urquell, Cestu pivovarského tovaryše nebo Párty v pivovaru Gambrinus. Také si nenechte si ujít pestrou nabídku našeho e-shopu.
V nabídce nechybí originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i doplňky do domácnosti, samozřejmostí jsou současné i historické půllitry a sklenice. Na vybrané z nich vám rádi vybrousíme věnování dle vašeho přání.
Místnosti a sály objektu
Objekt nabízí několik prostor pro různě velké akce. Každý sál si můžete pronajmout samostatně nebo zkombinovat.
Zelený salonek (32 m²)
pro 10 lidíZlatý salonek (30 m²)
pro 20 lidíŠalanda Bednářská (36 m²)
pro 26 lidíMístnost k pronájmu je vhodná pro 15 - 26 lidí.
Zobrazit detailŠalanda Siberská (36 m²)
pro 50 lidíMístnost k pronájmu je vhodná pro 15 - 50 lidí.
Zobrazit detail