Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Green Garden Hotel - firemní akce (Praha 2)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 2
Green Garden Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, pouze několik minut chůze od Václavského náměstí a 300 metrů od stanice metra I.P.Pavlova. Nabízíme netradiční konferenční prostory pro pořádání jakýchkoliv společenských akcí do počtu 60 osob. K dispozici je unikátní zimní zahrada,... zobrazit více
4 místnosti pro max 60 lidí Ubytování (pro 120 lidí)

Kontaktní údaje

Rezervace akcí, catering atd.:
Radek Kalabiška - F&B Manager
Email: fb@greengarden.cz
Tel: +420 602 421 854

Recepce:
tel.: +420 224 261 181

Fügnerovo náměstí 1865/4, 0 - Praha 2 , okr. Praha 2
https://www.hotelgreengarden.cz/

Green Garden Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, pouze několik minut chůze od Václavského náměstí a 300 metrů od stanice metra I.P.Pavlova. Nabízíme netradiční konferenční prostory pro pořádání jakýchkoliv společenských akcí do počtu 60 osob. K dispozici je unikátní zimní zahrada, restaurace a 2 salonky. Prostory jsou vhodné pro organizaci firemních mítinků, školení a prezentací, dále slavnostních večeří, svatebních hostin a soukromých večírků.

Ve všech prostorách Green Garden Hotelu včetně konferenčních místností je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu. Parkování je možné v nedaleké hlídané garáži, služba parkování a následného přistavení vozu je samozřejmostí. Pro účastníky konference rádi zajistíme ubytování v našich nově zrekonstruovaných superior pokojích.

V ceně každého pronájmu je zahrnuto standardní konferenční vybavení včetně projekčního plátna, laserového ukazovátka/prezentéru, flipchartu a psacích potřeb. Za příplatek si lze objednat data projektor s HDMI kabelem, laptop, LED TV a použití zvukové aparatury s mikrofonem.V případě konzumace je cena za pronájem dle dohody.

Služby

24 hod. služba na recepci,
Suchá a parní sauna,
Masáže
Zdarma WiFi připojení k internetu ve veřejných prostorách,
Internetový koutek,
Konferenční prostory,
Zprostředkování vyhlídkových jízd po Praze a jiných městech,
Rezervace lístků na koncerty, divadelní představení a jiné kulturní události,
Hlídaná garáž,
Vřejné parkování před hotelem,
Místnost pro zavazadla,
Praní a žehlení,
Přepravní servis,
Zprostředkování pronájmu automobilů,
Směnárna,
Výtah,
Bezbariérový přístup

Vybavení

Příslušenství v ceně: Projekční plátno, laserové ukazovátko/prezentér, flipchart, psací potřeby a papír, laserová tiskárna

Příslušenství za poplatek: 3LCD Epson projektor EB-FH06 Full HD 3700 Ansi,16:10 - 1500,- Kč, Zvuková aparatura s mikrofonem - 1000,- Kč, LED televizor uhlopříčka 117 cm - 1500,- Kč, Laptop - 1500,- Kč

Ceny a popis ubytování

Čtyřhvězdičkový Hotel Green Garden nabízí 60 elegantně zařízených pokojů. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále pak Rodinný Suite a Business Suite. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně vybavené, aby zaručili pohodlný a odpočinkový pobyt. Každá koupelna je originálně navržená v odlišném květinovém vzoru. Některé pokoje v nejvyšším podlaží nabízí překrásný výhled na Pražský Hrad.

Vybavení pokojů zde: http://www.hotelgreengarden.cz/pokoje.htm?jazyk=cz
Zimní Zahrada (89 m2)
pro 60 lidí 10 500.00 Kč / den Naše malebná zimní zahrada je dokonalým místem pro konání obchodních prezentací. Se svojí unikátní dekorací a prosklenou střechou, poskytující velmi dobré denní osvětlení, obohatí Vás event speciální atmosférou. Ideální prostor pro uspořádání konferencí, workshopů, firemních večírků, svatební hostiny, rodinné oslavy a dalších společenských akcí. Vybavení: dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení, mikrofóny, Wi-fi, prezentér Naše konferenční prostory mají individuálně nastavitelnou klimatizaci (chlazení i topení) a nejmodernější připojení k internetu pomocí Wi-fi, která umožňuje bezproblémové náročné přenosy video konference. Možnost prostor Zimní zahrady částečně zatemnit. S kvalitními službami a důrazem na detaily jsme ochotni prostory maximálně přizpůsobit vašim požadavkům a zaručit tak úspěšný průběh vaší akce.
Salonek Praha (36 m2)
pro 30 lidí 7 000.00 Kč / den Salonek Praha je vhodný pro menší obchodní jednání nebo prezentace. Výhodou tohoto prostoru je dobré denní osvětlení a vlastní vstup přímo z hotelové haly
Dámský salonek (19 m2)
pro 16 lidí 3 500.00 Kč / den Pokud hledáte vhodný prostor pro soukromé večeře nebo malé firemní mítingy, Dámský salonek je ta správná volba. Tento elegantní salonek pojme 16 lidí a je perfektním místem pro manažerská setkání nebo slavnostní rodinné večeře.
Restaurant (70 m2)
pro 60 lidí 7 000.00 Kč / den Prostor snídaňové restaurace je vhodný zejména pro skupinové stravování. Lze jej také využít například jako večerní společenskou místnost pro skupinové zájezdy. Salonek Praha, Dámský salonek a Restauraci lze libovolně propojit a vznikne tak variabilní prostor s kapacitou až 80 osob.

Najděte nás na mapě

Fügnerovo náměstí 1865/4, 0 Praha 2


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...