Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Holiday Inn Prague Congress Centre (Praha 4)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 4
Holiday Inn, hotel v Praze 4 nacházející se u bran Vyšehradu, nabízí ubytování v 251 pohodlných a moderně vybavených pokojích. Hotel poskytuje kompletní organizaci Vaší firemní akce, kdy je možno kompletně pokrýt Vaše požadavky. Zajistíme Vám profesionální cateringový servis od prostého... zobrazit více
7 místnosti pro max 230 lidí Ubytování (pro 350 lidí)

Kontaktní údaje

tel: +420 296 895 007
Email: zuzana.topkova@holidayinn.cz

Na Pankráci 15, 0 - Praha 4 , okr. Praha 4
http://www.holidayinn.cz/konference/

Popis objektu

Holiday Inn, hotel v Praze 4 nacházející se u bran Vyšehradu, nabízí ubytování v 251 pohodlných a moderně vybavených pokojích. Hotel poskytuje kompletní organizaci Vaší firemní akce, kdy je možno kompletně pokrýt Vaše požadavky.

Zajistíme Vám profesionální cateringový servis od prostého nápoje na uvítanou až po slavnostní menu nebo švédské stoly. Doporučit můžeme zejména fantazii a zručnost našich cukrářů při vytváření originálních dezertů a sladkých dekorací pro nejrůznější příležitosti.

Poskytujeme 4 konferenční místnosti s celkovou kapacitou 230 osob (propojitelné salonky A+B+C+D s denním světlem) a Oranžerii – zimní zahradu.

Služby

Obsluha na pokoj, Thajské masáže, Minigym, Internetové připojení WiFi ve veřejných prostorách zdarma (počítačový koutek k dispozici nonstop), Bezpečnostní schránky v hotelových pokojích a trezor na recepci, Sekretářské služby Služby Concierge (zajištění vstupenek na kulturní i společenské akce, okružní výlety po Praze a celé České republice, babysitting a další služby), Čištění a žehlení prádla, Hlídané parkování v hotelové garáži (cena 50 Kč za hodinu nebo 500 Kč za den)

Vybavení

kancelář vybavená pracovními stoly a pohodlnými křesly, notebook s bezplatným připojením na internet a multifunkční barevnou tiskárnou, vybavení na přípravu čaje či kávy, malý espresso kávovar, celodenní výběr nealkoholických nápojů, sendviče, bagety, sladké pečivo a ovoce od 8 do 20 hodin, posezení s výhledem na Vyšehrad a Pražský hrad
Salonek C
pro 42 lidí
Salonek A
pro 58 lidí
Salonek B
pro 58 lidí
Salonek D
pro 75 lidí
Oranžerie
pro 80 lidí
Salónek A+B
pro 115 lidí
A+B+C+D+foyer
pro 230 lidí

Najděte nás na mapě

Na Pankráci 15, 0 Praha 4


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...