Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Pension Na Konci (Tisá)

Zobrazit všechny objekty v okrese Ústí nad Labem
Náš penzion Na Konci se nachází v obci Tisá, u končícího ukazatele směrem k Ostrovu a Sněžníku. Celoroční ubytování, které u nás poskytujeme, může posloužit jak pro běžné návštěvníky hor, tak i pracovní kolektivy, který zde může realizovat pohodové školení ve společenské místnosti. Okolní příroda... zobrazit více
1 místnost pro max 20 lidí Ubytování (pro 10 lidí)

Kontaktní údaje

Email: objednavky@penzionnakonci.cz
Telefon: (+420) 737 777 000, (+420) 475 500 732

Tisá 454, 0 - Tisá , okr. Ústí nad Labem
http://www.penzionnakonci.cz/
Náš penzion Na Konci se nachází v obci Tisá, u končícího ukazatele směrem k Ostrovu a Sněžníku. Celoroční ubytování, které u nás poskytujeme, může posloužit jak pro běžné návštěvníky hor, tak i pracovní kolektivy, který zde může realizovat pohodové školení ve společenské místnosti. Okolní příroda vybízí k výletům, ale i teambuildingovým aktivitám.

V přízemí pensionu je společenská místnost a společná kuchyňka s kompletním vybavením zahrnujícím ledničku pro každý pokoj, čtyřplotýnkový sporák s troubou, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici a základní kuchyňské nádobí.

Služby

K dispozici je také úložný prostor pro kola, běžky, lyže, či jiné sportovní vybavení. Za penzionem je posezení s grilem a výhledem na České středohoří, konkrétně vrchol Milešovky a Kletečné).Po náročném dni můžete posedět u krbu a přemýšlet o dalším dni, stráveném u nás v Tisé.

Ceny a popis ubytování

Pokoje nabízíme ve 2 a 3 lůžkových variantách sa označeních: pokoj č.1, pokoj č.2, pokoj č.3, pokoj č.4 a pokoj č.5 (prochází rekonstrukcí). Včechny pokoje mají vlastní sociální zázemí včetně WC. Cena je 300,-Kč/osobu a noc. Při obsazení pokoje pouze jednou osobou 400,-Kč/noc. Při ubytování na dobu delší než 3 noci bude cena tvořena individuálně.
Společenská místnost
pro 20 lidí

Najděte nás na mapě

Tisá 454, 0 Tisá


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...