Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Konferenční a společenské centrum Secese (Plzeň)

Zobrazit všechny objekty v okrese Plzeň-město
Plzeňský pivovar je českou ikonou. Kromě světoznámého ležáku Pilsner Urquell se může pochlubit také výjimečnými konferenčními prostorami s neopakovatelnou atmosférou. Konferenční a společenské centrum SECESE bylo vystavěno nad nádvořím pivovaru v roce 1908, kdy se pivovarští rozhodl... zobrazit více
11 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

tel.: +420 735 189 019, email:
secese@prazdrojvisit.cz

U Prazdroje 7, Plzeň, okr. Plzeň-město
http://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor/

Popis objektu

Plzeňský pivovar je českou ikonou. Kromě světoznámého ležáku Pilsner Urquell se může pochlubit také výjimečnými konferenčními prostorami s neopakovatelnou atmosférou.

Konferenční a společenské centrum SECESE bylo vystavěno nad nádvořím pivovaru v roce 1908, kdy se pivovarští rozhodl zbudovat reprezentativní konferenční místnosti v dobovém stylu. Konferenční centrum SECESE je oblíbeným místem pro pořádání firemních i společenských akcí jako jsou konference, semináře, večírky a oslavy, či svatby. Díky dlouholetým zkušenostem garantuje skvělý servis, výborný catering a služby na míru zákazníkům.

Zázemí pivovaru nabízí také bohatý doprovodný program a služby: prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj, zážitkový program Škola čepování piva Pilsner Urquell, týmový program Cesta pivovarského Tovaryše a širokou nabídku pivních dárkových předmětů.

Služby

Široká nabídka doprovodných programů a služeb: Prohlídky: pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum v Plzni, Plzeňské historické podzemí Zážitkové programy: Škola čepování Pilsner Urquell, Cesta pivovarského tovaryše, Párty v pivovaru Gambrinus Originální dárkové předměty s pivní tematikou, gravírování půllitrů se jmény účastníků, logem firmy

Vybavení

Dataprojektor, plátno, ozvučení, pódium, flipchart, mikrofon, wifi
Zelený salonek (32 m2)
pro 10 lidí
Zlatý salonek (30 m2)
pro 20 lidí
Šalanda Bednářská (36 m2)
pro 26 lidí
Šalanda Siberská (36 m2)
pro 26 lidí
Sál školy čepování (50 m2)
pro 44 lidí
Gambrinus varna 1869 (120 m2)
pro 50 lidí
Červený sál (64 m2)
pro 56 lidí
Zahradní pavilon Formanka (112 m2)
pro 60 lidí
Sál Pilsner Urquell (150 m2)
pro 150 lidí
Návštěvnické centrum (300 m2)
pro 150 lidí
Kinosál (300 m2)
pro 150 lidí

Najděte nás na mapě

U Prazdroje 7, 30497 Plzeň


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...