Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Zámeček (Poděbrady)

Zobrazit všechny objekty v okrese Nymburk
Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe a zároveň i centra Poděbrad. Je vhodný pro menší skupiny preferující klidné a luxusní prostředí. Pro školení lze využít stylový Modrý salonek nebo konferenční... zobrazit více
3 místnosti pro max 50 lidí Ubytování (pro 110 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 325 606 519
kaiprova@lazne-podebrady.cz

Husova 232, 290 33 - Poděbrady , okr. Nymburk
http://http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-zamecek-3/

Popis objektu

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe a zároveň i centra Poděbrad. Je vhodný pro menší skupiny preferující klidné a luxusní prostředí. Pro školení lze využít stylový Modrý salonek nebo konferenční místnost, pro společenské akce a večírky pak moderní restauraci nebo "zámecký" Modrý salonek.

Ceny a popis ubytování

Hotel Zámeček nabízí ubytování ve 49 moderních, komfortně zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Koupelny se sprchou nebo vanou.
Dva pokoje jsou bezbariérové, tři prostorné apartmány jsou navíc vybaveny klimatizací. Dalších 13 pokojů se nachází v dependenci (cca. 50 m od hlavní budovy)
Modrý salonek
pro 40 lidí
Restaurace
pro 40 lidí
Konferenční salonek
pro 50 lidí

Najděte nás na mapě

Husova 232, 290 33 Poděbrady


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...