Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

Horse Park Kamenný dvůr (Buková u Příbramě)

Zobrazit všechny objekty v okrese Příbram
Horse Park Kamenný dvůr nabízí vhodné prostory pro firemní školení, výjezdní zasedání a malé konference. Poskytujeme komfortní zázemí, špičkový servis a klid uprostřed přírody. Ideálním místem pro tyto akce je Velký staroanglický klub, který disponuje projekčním plátnem a projektorem. Vše je... zobrazit více
2 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 26 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 734 857 937
petra.holmanova@horsepark.cz

Buková u Příbramě 43, Buková u Příbramě, okr. Příbram
http://www.horsepark.cz

Popis objektu

Horse Park Kamenný dvůr nabízí vhodné prostory pro firemní školení, výjezdní zasedání a malé konference. Poskytujeme komfortní zázemí, špičkový servis a klid uprostřed přírody. Ideálním místem pro tyto akce je Velký staroanglický klub, který disponuje projekčním plátnem a projektorem. Vše je doplněno prostorovým ozvučením. Jako společenská místnost slouží původní zrekonstruovaný kamenný Špejchar s otevřeným grilem a tanečním prostorem. Kamenný dvůr také nabízí krásné a moderní zázemí pro Vaši svatbu. Svatební obřad je možné uspořádat na čtvercovém nádvoří . Na Vaše přání Vám velmi rádi připravíme program s koňmi. Horse park Kamenný dvůr poskytuje gastronomické služby na velmi vysoké úrovni.

Vybavení

Součástí vybavení je data projektor, nástěnné projekční plátno a prostorové ozvučení.

Ceny a popis ubytování

11 dvoulůžkových pokojů včetně dvou luxusních apartmá
Velký klub
pro 70 lidí
Špejchar
pro 100 lidí

Najděte nás na mapě

Buková u Příbramě 43, 26223 Buková u Příbramě


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...