Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Jelínkova vila (Velké Meziříčí)

Zobrazit všechny objekty v okrese Žďár nad Sázavou
Pronajmeme Vám kvalitní a vybavené školicí místnosti v tichém prostředí. Součástí budovy je hotel, kvalitní restaurace a wellness zázemí. Zasedací prostory můžete využít jako prostory pro firemní akce, školení, nebo i jako konferenční prostory. Naším úkolem bude zajistit Vám ničím nerušené... zobrazit více
3 místnosti pro max 70 lidí Ubytování (pro 80 lidí)

Kontaktní údaje

telefon: 566 502 205,
fax: 566 502 206,
e-mail: hotel@jelinkovavila.cz

Třebíčská 342 10, 594 01 - Velké Meziříčí , okr. Žďár nad Sázavou
http://www.jelinkovavila.cz/cs/skoleni

Popis objektu

Pronajmeme Vám kvalitní a vybavené školicí místnosti v tichém prostředí. Součástí budovy je hotel, kvalitní restaurace a wellness zázemí. Zasedací prostory můžete využít jako prostory pro firemní akce, školení, nebo i jako konferenční prostory. Naším úkolem bude zajistit Vám ničím nerušené školení s občerstvením.

Služby

Nabízíme kvalitní a seriózní zázemí pro Vaše jednání, školení nebo konferenci s možností plného zatmění a klimatizace. Zajistíme občerstvení a stravování (součástí komplexu je i restaurace - klasická, rybí), v případě zájmu nabídneme ubytování se slevou. Sami vaříme pivo Harrach, v komplexu naleznete i odpočinek, wellness aktivity a další zážitky.

Vybavení

Dataprojektor, wifi internet, flipchart, ozvučení, TV, video, DVD, kopírka, fax a scanner, klimatizace, kuchyňka a automatické sluneční rolety. Vaše firemní akce nebude ničím rušena.

Ceny a popis ubytování

aktuální viz http://www.jelinkovavila.cz/cs/skoleni/cenik
Malý sál
pro 16 lidí 1 250.00 Kč / den Zasedací místnost pro školení a menší firemní akce s kapacitou 16 osob.
Velký sál
pro 30 lidí 2 100.00 Kč / den Ideální prostor pro školení, semináře nebo pořádání firemních akcí. Velký sál má kapacitu 30 osob.
Spojené sály
pro 70 lidí 3 300.00 Kč / den Konferenční prostor pro větší semináře, školení nebo firemní akce pro více lidí s kapacitou 50-70 osob.

Najděte nás na mapě

Třebíčská 342 10, 594 01 Velké Meziříčí


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...