Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Národní dům na Vinohradech (Praha 2)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 2
Národní dům na Vinohradech, neorenesanční trojkřídlá budova v bezprostřední blízkosti centra města, nabízí k pronájmu tři velké sály a řadu salónků. Tyto reprezentativní prostory dodají Vašim firemním i jiným společenským akcím krásu a styl. Budova byla postavena v době národního obrození a je... zobrazit více
5 místnosti pro max 700 lidí

Kontaktní údaje

e-mail: nardum@nardum.cz
telefon: +420 221 596 111

Pronájem společenských prostor
telefon: +420 221 596 230, -259, -206
fax: +420 221 596 234
e-mail: obchod@nardum.cz

náměstí Míru 9, Praha 2, okr. Praha 2
http://www.nardum.cz

Popis objektu

Národní dům na Vinohradech, neorenesanční trojkřídlá budova v bezprostřední blízkosti centra města, nabízí k pronájmu tři velké sály a řadu salónků. Tyto reprezentativní prostory dodají Vašim firemním i jiným společenským akcím krásu a styl. Budova byla postavena v době národního obrození a je krásnou ikonou devatenáctého století.

ND na Vinohradech stojí na náměstí Míru, v bezprostřední blízkosti metra. Dopravní dostupnost od letiště je 30 minut, od Hlavního nádraží 10 minut, od hlavních hotelů v Praze 5 – 15 minut. Je zde parkoviště pro dva autobusy nebo 10 osobních aut. ND slouží jako místo k pořádání různých typů akcí – plesů, konferencí, kongresů, galavečeří, koncertů, firemních akcí, prezentací nových produktů a společenských akcí všeho druhu.

Služby

Pronájem špičkového technického vybavení (video a audio technika, vysokorychlostní internet, připojení WiFi) a kompletní zázemí v krásném historickém prostředí. Národní dům nabízí dlouholeté zkušenosti a velmi rád vám pomůže zajistit i vaší akci.

Vybavení

Inventář - stoly, židle, pódia, malířské stojany, Štend, klavír, paravan, řečnický pult, postery. Maximální elektrický příkon 100 kW. Maximální kapacita wi-fi 20 MB/s. Možnost stání dvou autobusů nebo parkování deseti osobních aut.
Salónky 10, 11, 14, 15
pro 30 lidí
Jsou vhodné na různá školení, semináře, soukromé akce -svatby a promoce, konference, nebo jako zázemí pro účinkující a produkci při galavečeřích a koncertech.
Společenský sál
pro 250 lidí
Vhodný pro komorněji laděné události, pro menší konference, večeře, soukromé oslavy - svatby nebo promoce.
Balkón Majakovského sálu
pro 268 lidí
Balkón Majakovského sálu může rozšířit kapacitu sálu při plesech. Je také samostatným prostorem pro raut či konference.
Raisův sál
pro 350 lidí
Je možné využít jak velkého foyer i předsálí. Je vhodný jako prostor na welcome drink, after party, samostatné menší konference, galavečeři nebo raut. Možnost propojení se sálem Společenským.
Majakovského sál
pro 700 lidí
Sál je vhodný především na plesy, galavečeře, slavnostní ceremoniály, k rozšíření kapacity se dá využít balkón a foyer Sál je klimatizován a lze jej vybavit libovolnou audio a video technikou.

Najděte nás na mapě

náměstí Míru 9, 12053 Praha 2


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...