Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Prokopka (Praha 3)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 3
Hotel Prokopka se nachází nedaleko centra v klidné části Prahy 3 - Žižkov a nabízí Vám pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře. Budova hotelu, ve stylu pozdních 30. let disponuje celkově 42 pokoji a především možností pronájmu prostor pro realizace konferencí a seminářů. K pronájmu... zobrazit více
2 místnosti pro max 40 lidí Ubytování (pro 65 lidí)

Kontaktní údaje

Tel: +420 222 781 647
GSM: +420 737 242 426
Fax: +420 222 782 185
e-mail: info@prokopka.cz

Prokopova 9, 130 00 - Praha 3 , okr. Praha 3
http://www.prokopka.cz

Popis objektu

Hotel Prokopka se nachází nedaleko centra v klidné části Prahy 3 - Žižkov a nabízí Vám pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře. Budova hotelu, ve stylu pozdních 30. let disponuje celkově 42 pokoji a především možností pronájmu prostor pro realizace konferencí a seminářů.

K pronájmu pro vaší firemní či soukromou akci můžete využít seminární místnost a jídelnu/společenskou místnost s galerií o celkové kapacitě až 40 osob. Rádi Vám připravíme občerstvení v průběhu semináře, dle Vašich přání a požadavků.

Služby

Příprava občerstvení v průběhu semináře, dle Vašich přání a požadavků, zajištění kávy a čaje v termoskách (případně várnici), nealko nápoje (džus a perlivou či neperlivou vodu, případně džbány s vodou z kohoutku). Jsme schopni zařídit chlebíčky, zákusky, slané a sladké pečivo a sušenky, ovocné případně zeleninové mísy stejně tak jako studené sýrovo-salámové talíře, pomazánky či těstovinové saláty.

Vybavení

Mezi standardní vybavení konferenčních prostor patří flipchart (+ fixy a papíry) a TV+DVD a reproduktory. Další potřebné vybavení jako dataprojektor apod. Vám po dohodě rádi zajistíme u externích dodavatelů. V obou místnostech jsou k dispozici bílé zdi na promítání.

Ceny a popis ubytování

Hotel Prokopka nabízí ubtování ve dvou typech pokojů. pokojích s vlastním příslušenstvím a v pokojích apartmánového typu. V apartmánu vždy 2 pokoje sdílí dohromady příslušenství. Příslušenstvím se rozumí chodbička s kuchyňským/sedacím koutkem s lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí. Dále se zde nachází vstup do koupelny se sprchovým koutem a na toaletu. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, většina pak psacím stolem. Ceny ubytování viz: http://www.prokopka.cz/ubytovani/
Seminární místnost
pro 25 lidí 250.00 Kč/h 1 000.00 Kč / den v závislosti na uspořádání stolů a židlí má kapacitu 15-25 osob a je k dispozici po celý den..
Jídelna/společenská místnost s galerií:
pro 40 lidí 250.00 Kč/h 1 000.00 Kč / den při základním uspořádání stolů (10 x stůl se 4mi židlemi) má kapacitu 40 osob (je možné ji případně navýšit o židle a stoly ze seminární místnosti) a je k dispozici vždy po konci snídaní, tedy cca 10:15-10:30 až do večera.

Najděte nás na mapě

Prokopova 9, 130 00 Praha 3


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...