Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Three Crowns Hotel (Praha 3)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 3
Three Crowns Hotel se nachází v klidném prostředí blízko centra města, které je snadno dostupné MHD nebo pěšky (asi 15 minut chůze). Hotel nabízí celkem 78 stylových pokojů, konferenční centrum, víceúčelovou zahradu s letní terasou, restauraci a designový lobby bar s krbem a knihovnou.... zobrazit více
3 místnosti pro max 60 lidí Ubytování (pro 200 lidí)

Kontaktní údaje

David Tretiník
tel1: +420 222 781 112
tel2: +420 606 732 946
fax: +420 222 780 189
email: sales@3korunky.cz

Cimburkova 28 0, 130 00 - Praha 3 , okr. Praha 3
http://www.3korunky.cz

Popis objektu

Three Crowns Hotel se nachází v klidném prostředí blízko centra města, které je snadno dostupné MHD nebo pěšky (asi 15 minut chůze). Hotel nabízí celkem 78 stylových pokojů, konferenční centrum, víceúčelovou zahradu s letní terasou, restauraci a designový lobby bar s krbem a knihovnou. Konferenční prostory se skládají ze 3 konferenčních místností s denním světlem a možností variabilního uspořádání, které jsou vhodné ke konferenci, školení, pracovním poradám nebo diskrétnímu jednání s obchodním partnerem. Hotelová zahrada skýtá příjemnou a klidnou atmosféru uprostřed zeleně a je ideálním místem pro coffee breaky, zahradní party a další příležitosti. Hotel disponuje také neveřejnými garážemi.

Služby

V rámci konferenčních akcí jsme schopni zajistit rovněž občerstvení - coffee breaky, obědy, večeře apod.

Vybavení

Předností našich konferenčních místností je denní světlo a zároveň možnost zatemnění, nastavitelná klimatizace, regulovatelné osvětlení, dokonalá akustika, podlahové zásuvky a Wi-Fi vysokorychlostní internet. Cena pronájmu konferenčních místností zahrnuje přípravu místnosti, technické vybavení, bloky a psací potřeby a Wi-Fi.

Ceny a popis ubytování

Three Crowns Hotel nabízí stylové ubytování vysoké kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů a prémiová kvalita. Celková kapacita ubytování je 78 pokojů - 21 pokojů kategorie superior a 57 pokojů kategorie comfort. Comfort pokoje jsou prostorné pokoje, s vlastní koupelnou a fénem , sociálním zařízením, LCD televizorem, trezorem, telefonem s přímou volbou a Wi-Fi internetem. V roce 2014 prochází tyto pokoje kompletní renovací. Superior pokoje jsou designové pokoje, které oproti comfort pokojům nabízí rovněž klimatizaci. Některé pokoje mají též vlastní balkón s výhledem do zahrady.
Zasedací místnost (20 m2)
pro 14 lidí Reprezentativní salónek s denním světlem a klimatizací skýtá diskrétní prostředí pro jednání či business snídaně. Součástí je velký stůl se zabudovanými zásuvkami, projekční plátno, flipchart a Wi-Fi.
Konferenční místnost II. (30 m2)
pro 28 lidí Místnost s denním světlem a klimatizací nabízí variabilní uspořádání a je vhodná pro školení,semináře nebo pracovní setkání. Součástí místnosti je projekční plátno,flipchart,podlahové zásuvky a Wi-Fi.
Konferenční místnost I. (70 m2)
pro 60 lidí Místnost s denním světlem a klimatizací nabízí variabilní uspořádání a balkón s výhledem do zahrady. Součástí místnosti je dataprojektor,projekční plátno,ozvučení, flipchart,podlahové zásuvky a wifi.

Najděte nás na mapě

Cimburkova 28 0, 130 00 Praha 3


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...