Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Kino Mat (Praha 2)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 2
Komorní klimatizovaný kinosál kina MAT pro 46 diváků je vybavený špičkovou zvukovou i obrazovou technikou a skýtá díky svojí restaurace, veškerý komfort pro své hosty. Kinosál lze pronajmout k pracovním či soukromým projekcím, případně k tiskovým konferencím ve všední dny v čase od 9:00 do cca... zobrazit více
4 místnosti pro max 46 lidí

Kontaktní údaje

email: zuzana@mat.cz
tel: 224 915 765

Karlovo náměstí 19, 0 - Praha 2 , okr. Praha 2
http://www.mat.cz/matclub/cz/kino/pronajem

Popis objektu

Komorní klimatizovaný kinosál kina MAT pro 46 diváků je vybavený špičkovou zvukovou i obrazovou technikou a skýtá díky svojí restaurace, veškerý komfort pro své hosty. Kinosál lze pronajmout k pracovním či soukromým projekcím, případně k tiskovým konferencím ve všední dny v čase od 9:00 do cca 17:00 (podle začátku promítání pro veřejnost). S určitým časovým předstihem je možné kinosál pronajmout i ve večerních hodinách.

Služby

Restaurace, Kavárna, Bar, Pronájmy prostor, Půjčovna filmů

Vybavení

Filmová projekce a videoprojekce MAT CLUBu nabízí všechny základní formáty a systémy současného standardu včetně digitálního systému DCI - více podrobností o vybavení zde: zde
Salonek 1
pro 15 lidí
Prostor přilehlý k Restaurant Clubu MAT v suterénu s variabilním stolovým uspořádáním a možností projekce DVD či vlastního PC na plazmové televizi. V případě konzumace nad hodinovou sazbu se nájem nezapočítává.
Salonek 2 (2.patro)
pro 30 lidí
Samostatný privátní prostor ve 2. patře zrekontruovaný v reprezentativním stylu 30. let s vlastním barem. Kapacita činí 30 osob, je vybaven videoprojekcí s možností připojení vlastního PC, čímž je ideální pro nejrůznější školení, prezentace i tiskové konference. Díky variabilní stolové úpravě a celkovému stylu tohoto prostoru jej lze s doporučením využívat také pro slavnostní obědy, večeře (svatební či promoční), komorní věčírky, rautíky atd.
Restaurant Club MAT
pro 45 lidí
Restaurant Club MAT se nachází v suterénu domu ve stejné části jako kino a přilehlý salonek. Nabízí komorní klimatizované prostředí s kapacitou 45 míst, čímž skýtá ideální prostor i pro uzavřené akce jako jsou oslavy narozenin, večírky, dotočné filmů a další do počtu 80 hostů.
Kinosál Mat
pro 46 lidí 800.00 Kč/h
Je vhodný pro novinářské, pracovní i soukromé projekce, a svým uspořádáním také pro tiskové konference. Cena pronájmu se odvíjí od denní doby realizace pronájmu a dalších faktorů.

Najděte nás na mapě

Karlovo náměstí 19, 0 Praha 2


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...