Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

AlpinEdu - pronájem školící místnosti (Praha 4)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 4
Nově zrekonstruovaná školící a konferenční místnost v areálu Hotelu Alpin Avion na Praze 4. Hledáte-li místo vhodné k výuce, školení či seminářům pro Vaše zaměstnance a klienty, pak Vám nabízíme možnost pronájmu našich prostor určených právě pro tyto účely. Místnost je vybavena veškerou... zobrazit více
2 místnosti pro max 80 lidí Ubytování (pro 80 lidí)

Kontaktní údaje

tel1: 261 213 126
tel2: 261 213 128
fax.: 261 218 035
alpin@alpin.cz
www.alpin.cz

Budějovická 69, Praha 4, okr. Praha 4
http://www.alpin.cz

Popis objektu

Nově zrekonstruovaná školící a konferenční místnost v areálu Hotelu Alpin Avion na Praze 4. Hledáte-li místo vhodné k výuce, školení či seminářům pro Vaše zaměstnance a klienty, pak Vám nabízíme možnost pronájmu našich prostor určených právě pro tyto účely. Místnost je vybavena veškerou technikou, výhodou je také dobrá dopravní dostupnost v blízkosti nájezdu na Jižní spojku a stanice metra linky C Kačerov.

Služby

- Možnost zajištění různých forem občerstvení dle Vašeho přání (coffee break, obědová menu, společenské rauty apod.) - Asistence technika pro ovládání aparatury a výbavy místnosti - Tisk, kopírování a skenování černobílých i barevných dokumentů - Možnost sjednání hostesek, sportovního vyžití (v rámci blízkého fitness squash, tenis apod.), taxi a dalších služeb dle Vašeho přání Pokud Vám v naší nabídce služeb něco chybí, řekněte nám a my Vám to rádi zajistíme

Vybavení

Technické vybavení místnosti: dataprojektor (4000 ANSI), promítací plátno (2,99x1,68m), vestavěné ozvučení s audiotechnikou, bezdrátové mikrofony, LCD TV, záznamové zařízení, WiFi připojení, flipchart s papíry a barevnými popisovači

Ceny a popis ubytování

Pokoje jsou velmi prostorné. K dispozici jsou pro Vás připraveny jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány. Pokoje jsou vybaveny: - vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem a s fénem - satelitní TV (na většině pokojích) - internetovým připojením wifi - pracovním stolem a trezorem (na většině pokojích) Ceny závisí na aktuální sezónní nabídce.
Klubovna (52 m2)
pro 25 lidí 500.00 Kč/h 2 500.00 Kč / den
Klubovna je vhodná k pořádání menších školení, prezentací nebo k oslavě narozenin. V klubovně je možné využít služeb restaurace v areálu.
Konferenční místnost (92 m2)
pro 80 lidí 1 050.00 Kč/h 6 500.00 Kč / den
Nově otevřená konferenční místnost uspokojí všechny vaše požadavky a potřeby při školeních, výukových kurzech, přednáškách, večírcích či svatebních hostinách.

Najděte nás na mapě

Budějovická 69, 4 Praha 4


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...