Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Chvalský zámek (Praha 9 – Horní Počernice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 9
Prostory Chvalského zámku slouží nejen pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je též pronajmout pro konání různých akcí jako jsou např. firemní prezentace, focení, semináře a školení, svatby či narozeninové a soukromé oslavy . Zámek nabízí několik prostor k pronájmu (velký víceúčelový sál,... zobrazit více
7 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 50 lidí)

Kontaktní údaje

Tel.: 281 860 130
E-mail: infocentrum@chvalskyzamek.cz

Na Chvalské tvrzi 857/4, 193 21 - Praha 9 – Horní Počernice , okr. Praha 9
http://www.chvalskyzamek.cz/pronajmy/

Prostory Chvalského zámku slouží nejen pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je též pronajmout pro konání různých akcí jako jsou např. firemní prezentace, focení, semináře a školení, svatby či narozeninové a soukromé oslavy. Zámek nabízí několik prostor k pronájmu (velký víceúčelový sál, reprezentativní salonek, modrý salonek, nádvoří, sklepení a budovu Chvalské stodoly v areálu Chvalské tvrze). V těchto prostorech je k dispozici kvalitní ozvučení, osvětlení a projekční technika. K vybavení zámku patří i mobilní letní scéna na nádvoří, která je plně vybavená ozvučovací a osvětlovací technikou.

V případě větších akcí nabízíme kulturní sál Chvalské stodoly na tvrzi, která je vzdálená 200 metrů od zámku: https://www.konferencniprostory.info/1473/chvalska-stodola-praha-20

 

Služby

catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení

dataprojektor, promítací plátno, telefon, internet, wi-fi, kabeláž, pódium, audiotechnika, komunikační technika, osvětlovací technika, hlasovací zařízení, videokonference, ostatní

Ceny a popis ubytování

Spolupráce s hotelem Chvalská tvrz (Hotel Chvalská Tvrz, s.r.o., Na Chvalské tvrzi 858/11, 193 00 Praha 9),
k dispozici až 50 míst.
Multifunkční sál (100 m2)
pro 80 lidí multifunkční sál ve 3 nadzemním podlaží je vhodný ke konání firemních akcí, rautů, svateb, kulturních pořadů, koncertů, dětských oslav a jiných společenských akcí. Kapacita 80 míst při úpravě bez stolů, cca 50 míst při stolové úpravě. Sál je vybaven přehrávačem DVD, VHS, mixážním pultem, projekční soustavou, připojením na internet, zapůjčit lze i flipchart, el. varhany či bezdrátové mikrofony. Místnost je opatřena zatemňovacími roletami. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře. V případě větší společnosti nebo svatby je možné pronájem tohoto sálu kombinovat s přilehlým modrým salónkem, VIP salónkem či cateringovou místností, které jsou v témže podlaží.
Modrý salónek
pro 15 lidí Salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání neformálních setkání malé společnosti, který je vybaven replikami barokního nábytku. Zvlášť vhodný je v kombinaci pronájmu sousedícího multifunkčního sálu či VIP salónku, kde může plnit funkci „klidové zóny“ nebo místa k občerstvení. Kapacita je cca 15 míst. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.
VIP salónek
pro 20 lidí Reprezentativní salónek ve 3 nadzemním podlaží vhodný ke konání prestižních firemních akcí, jednání, prezentací, focení a jiných slavnostních setkání. Kapacita cca 20 míst. Sál je vybaven replikami barokního nábytku, reprezentativním oválným stolem s vykládanými znaky MČ Praha 20 a čalouněnými replikami barokních židlí. V salónku je možné napojení na internet. Do sálu je umožněn bezbariérový přístup. Sociální zařízení jsou v témže patře.
kočárovna
pro 0 lidí Sál v 1. nadzemním podlaží, který je spojen přímým vstupem z nádvoří zámku. Prostor je vhodný k pořádání rautů, firemních akcí, workshopů či uměleckých dílen. Vhodný je především v kombinaci s pronájmem nádvoří.
výstavní prostory
pro 60 lidí Ostatní výstavní prostory – galerie a foyer v 2. NP, 2 místnosti v 1. NP a 4 sklepní místnosti se po dohodě dají též pronajmout pro firemní akce na klíč. Galerie je možno uzpůsobit k příjemnému posezení kavárenského typu. Sklepní prostory pak opět evokují moravské vinné sklepy. Kapacita 4 sklepních místností je cca 60 – 80 míst, kapacita jednotlivých místností galerie při stolovém uspořádání je cca 15 míst /místnost.
sklepení
pro 0 lidí sklepní prostor vysekaný v pískovcové skále (nejstarší část původní tvrze) vhodný k profesionálnímu fotografování či výjimečnému svatebnímu obřadu. Kapacita cca 15 míst. I zde je připojení na internet
nádvoří (1.nadzemní podlaží) (333 m2)
pro 150 lidí Centrální prostor zámku vhodný ke konání velkých firemních akcí, rautů, prezentací, svateb, větších kulturních akcí, koncertů, velkých rodinných oslav, módních přehlídek a dalších společenských akcí. Nádvoří je ze 2/3 zastřešené. Zapůjčit lze ozvučení, el. varhany či bezdrátové mikrofony. Velmi vhodná je kombinace nádvoří s pronájmem kočárovny, která je přístupná přímo z nádvoří velkými vraty. K pronájmu slouží rovněž Letní scéna, což je menší pódium o velikosti 6 x 5 m, vybavené plnohodnotnou ozvučovací a osvětlovací technikou a hledištěm s kapacitou 100 míst. Letní scéna je vhodná především k pořádání koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí.

Najděte nás na mapě

Na Chvalské tvrzi 857/4, 193 21 Praha 9 – Horní Počernice


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...