Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Safari a Safarikemp (Dvůr Králové)

Zobrazit všechny objekty v okrese Trutnov
Hotel Safari Lodge***Superior a Safari kemp nabízí stylové a komfortní ubytování přímo v areálu Safari Parku Dvůr Králové. Díky variabilitě konferenčních prostor v hotelu i v areálu Safari Parku, velkému množství netradičních zážitků a teambuldingových aktivit a nejnověji také díky SAFARI SPA a... zobrazit více
3 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 138 lidí)

Kontaktní údaje

E: ved.hotel@zoodvurkralove.cz
T: +420 777 454 605

Štefánikova 1029, 0 - Dvůr Králové , okr. Trutnov
http://www.hotelsafari.cz

Hotel Safari Lodge***Superior a Safari kemp nabízí stylové a komfortní ubytování přímo v areálu Safari Parku Dvůr Králové. Díky variabilitě konferenčních prostor v hotelu i v areálu Safari Parku, velkému množství netradičních zážitků a teambuldingových aktivit a nejnověji také díky SAFARI SPA a SAFARI PIVOVARU, jsme dokonalým místem pro vaši akci. Rádi připravíme školení, setkání partnerů či teambuilding přesně dle Vašich představ. Užijte si dopoledne v našich nových konferenčních prostorách, ochutnejte  catering a odpoledne se staňte Výzkumníkem na safari či do safari vyražte naším safari truckem. Po celý rok nabízíme pestrou paletu zážitků i možností jak udělat z vaší akce tu, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat.

Služby

Zážitkové programy v ZOO (Večerní safari, Offroad safari, Po ZOO s průvodcem, ZOO zadními vrátky).
Zajištění cateringu, hudebních vystoupení, barmanské show, fire show.
Bowling, dětské hřiště, míčové hřiště, pingpong, půjčovna jízdních kol a dětských minikár, půjčovna sportovních potřeb, letní bazén a vyhřívaná vířivka.

Vybavení

televize, videa, dataprojektory, diaprojektory, promítací plátna, flipcharty, mikrofony atd.

Ceny a popis ubytování

V Hotelu Safari je 23 dvoulůžkových pokojů a 7 apartmánů s možností přistýlek. Safarikemp nabízí ubytování v deseti pokojích v pěti stylových bungalovech. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, TV, minibarem, rychlovarnou konvicí, fénem, telefonem s přímou volbou. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu – WiFi. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu, parkovné a volný vstup do zoo po celou dobu pobytu. Cena ubytování je od 1 750 Kč / 2-lůžkový pokoj / 1 noc
Salónek U Gepardů
pro 70 lidí Ze salónku vede přímý vstup do zoo a přímo z místnosti se můžete bavit pozorováním dovádivých veverek kapských. Vybavení Salonku: velkoplošná obrazovka, promítací plátno 2x 1,5 m, video, dataprojektor, vizualizér, připojení k internetu.
Videosál
pro 110 lidí Vybavení: 4 televize, video, dataprojektor, diaprojektor, promítací plátno 3x 2 m
Galerie Z. Buriana
pro 150 lidí Prostory vhodné pro uspořádání reprezentačních akcí, koncertů a rautů.

Najděte nás na mapě

Štefánikova 1029, 0 Dvůr Králové


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...