Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

AZ PERSONALISTIKA - vzdělávací a poradenská firma (Praha 3)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 3
Nabízíme pronájem učebny 250 Kč/hod v nově zrekonstruované administrativní budově v širším centru Prahy - Olšanská ul, Praha 3. Místnost můžete využít jak pro jednorázovou akci, tak pro pravidelnou výuku.  Kapacita naší učebny je 36 osob ve školním uspořádání + lektor (lektoři). Učebna je... zobrazit více
0 místnosti pro max lidí

Kontaktní údaje

E-mail: info@azpersonalistika.cz

Olšanská 2643/1a 0, 130 00 - Praha 3 , okr. Praha 3
http://azpersonalistika.cz/?p=pronajem

Popis objektu

Nabízíme pronájem učebny 250 Kč/hod v nově zrekonstruované administrativní budově v širším centru Prahy - Olšanská ul, Praha 3. Místnost můžete využít jak pro jednorázovou akci, tak pro pravidelnou výuku. 

Kapacita naší učebny je 36 osob ve školním uspořádání + lektor (lektoři). Učebna je klimatizovaná, má denní světlo, lze ji kvalitně zatemnit vertikálními žaluziemi, pokud se promítá. V patře nedaleko učebny jsou toalety v dostatečném množství a ve skvělém stavu.

Budova je nově zrekonstruovaná, tedy reprezentativní a bezbarierová. Má velice dobrou dopravní dostupnost – jednak je přímo na zastávce MHD Olšanská (pouhých cca 6 min tramvají od hlavního vlakového nádraží) a také tam je dostatek parkovacích míst (placených za 30 Kč/hod).

Dále nabízíme možnost využít naši promítací techniku, připravíme občerstvení - základní nabídka je uvedena na našich www stránkách, nicméně můžeme ji upravit dle Vašich požadavků (např. připravíme vegetariánskou či bezlepkovou variantu). Také nabízíme možnost obědů přímo v budově.

 

Služby

Výběr z několika menu, možnost zajištění teplého jídla. Maximálně vyhovíme požadavkům klienta.Dále můžeme provést prezenci, nabízíme kopírování dokumentů, pronájem školící techniky - dataprojektor včetně laserového prezentéru, plátno, flipchart, ....

Vybavení

Učebna je vybavena dataprojektorem, promítacím plátnem, vertikálními žaluziemi pro kvalitní zatemnění při promítání, laserovým prezenterem, flipchartem, kompletní sadou pro catering, apod.

Najděte nás na mapě

Olšanská 2643/1a 0, 130 00 Praha 3


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...