Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Pronájem kina a sálu Lucerna (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Legendární pražské kino Lucerna, nacházející se ve stejnojmenném pražském Paláci, je nejstarší biograf v nepřetržitém provozu na území naší republiky. Pro Vaše akce jsou k dizpozici následující prostory - Kino: 450 osob, Mramorový sál: 250 osob, Kinokavárna: 250 osob. Od roku 2005 prochází... zobrazit více
7 místnosti pro max 500 lidí

Kontaktní údaje

Tel: +420 224 224 537
Fax: +420 296 236 123
e-mail: lucerna@lucerna.cz

Vodičkova 36, 0 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.lucerna.cz/pronajmy.php

Popis objektu

Legendární pražské kino Lucerna, nacházející se ve stejnojmenném pražském Paláci, je nejstarší biograf v nepřetržitém provozu na území naší republiky. Pro Vaše akce jsou k dizpozici následující prostory - Kino: 450 osob, Mramorový sál: 250 osob, Kinokavárna: 250 osob. Od roku 2005 prochází postupně obnovou a modernizací a v současné době nabízí v nádherném secesním sálu projekce až pro 454 diváků. Ti jistě ocení pohodlí nových komfortních sedadel, klimatizaci kinosálu i přilehlé kavárny, možnost z výběru projekce z 35 mm filmu, nové digitální projekce dle standardu DCI, či projekce ve formátu 3D.

Služby

Kinosál je možno pronajmout pro pořádání seminářů, firemních prezentací či konferencí. Ve spolupráci se společností Catering Lucerna, nabízející excelentní cateringové služby, je samozřejmostí doplnění nabídky o coffeebreak či raut po skončení akce v prostorách kavárny kina nebo Mramorovém sálu Paláce Lucerna.

Vybavení

Projekce 35 mm filmu, digitálních kopií, 3D projekce, projekce z dvd, možnost využití dataprojektorů pro prezentace na plátno kina, instalované titulkovací plátno pro možnost titulkování filmů.
Restaurace Monarchie
pro 40 lidí Příjemnou atmosférou rakousko-uherských časů a výběr z toho nejlepšího z kvalitní české a středoevropské kuchyně nabízí útulná restaurace Monarcie, kterou najdete v paláci Lucerna u vchodu ze Štěpánské ulice.
Klub Koníček (90 m2)
pro 44 lidí Pro akce menšího rozsahu je vhodný prostor klubu Koníček, situovaný vedle Hospody v Lucerně. Klub má vlastní bar a funkční krb, interiér vybavený čalouněným nábytkem a vyzdobený portréty rodiny Havlů.
Mramorový sál (300 m2)
pro 120 lidí Přístup k sálu vede reprezentativním schodištěm z pasáže Lucerna. Stylový sál na první pohled zaujme dominatními mramorovými sloupy, křišťálovými lustry, secesní štukovou výzdobou stropu a stěn s mramorovým obložením. Prostředí Mramorového sálu je důstojným a elegantním místem pro pořádání různých společenských akcí, např. menších plesů, módních přehlídek, přednášek a seminářů, komorních koncertů, firemních prezentací apod.
Kavárna Lucerna (300 m2)
pro 120 lidí Kavárna Lucerna je architektonickým skvostem, pohodlnou, stylovou kavárnou, která nabízí poklidné uvolnění před filmem či po shlédnutí filmu. Je velmi příjemným místem propřátelská, případně malá pracovní setkání.
kinokavárna
pro 250 lidí
kino
pro 450 lidí Kinosál je možno pronajmout k pořádání konferencí, firemních prezentací apod., včetna zajištění cateringovách služeb.
Velký sál
pro 500 lidí Vhodný k pořádání tanečních akcí.

Najděte nás na mapě

Vodičkova 36, 0 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...