Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial (Ostrava)

Zobrazit všechny objekty v okrese Ostrava-město
Hotel upper midscale třídy společnosti Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava se již více než sto let pyšní svými individualizovanými službami, ideální polohou a kuchyní a je jedním z vyhledávaných cílů kongresové turistiky v tomto moravském regionu. Příjemný hotel Imperial se... zobrazit více
7 místnosti pro max 300 lidí Ubytování (pro 292 lidí)

Kontaktní údaje

Tyršova 6, Ostrava, okr. Ostrava-město

Popis objektu

Hotel upper midscale třídy společnosti Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava se již více než sto let pyšní svými individualizovanými službami, ideální polohou a kuchyní a je jedním z vyhledávaných cílů kongresové turistiky v tomto moravském regionu. Příjemný hotel Imperial se nachází přímo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavních památek, obchodů, restaurací a rušného nočního života. Hotel nabízí specializované služby pro klientelu z oblasti MICE i hosty při krátkodobých a dlouhodobých pobytech. Najdete u nás 151 pokojů, 11 apartmá v různých stylech, 2 restaurace, Bazén, sauna, masážní místnost, Salon krásy a kadeřnický salon, Exkluzivní business zázemí a centrum, 7 všestranně zařízených konferenčních místností (25-238m2) a další služby.

Služby

• WIFI zdarma • Bezbariérový přístup po celém hotelu • Bazén, masáže a sauna • Terasa • Doprava z letiště a na letiště • Salon krásy a kadeřnický salon • Cateringové a banketové služby • Průvodce městem • Mapy města • Prohlídky města • Skužby concierge • Každý den snídaně • Směnárna • Úklid pokojů • Praní prádla • Limuzínový servis • Nekuřácké pokoje na vyžádání • Možnosti stravování v místě • Jsou povoleni domácí mazlíčci • Pokojová služba • Leštění obuvi

Vybavení

Vysokorychlostní internet, Pokojový trezor, Satelitní TV, Telefon pro přímé volání, Minibar, Vana nebo sprcha, Bezplatný vstup do relaxačního centra, 7 konferenčních místností, WIFI a LAN internet, Exkluzivní zázemí pro MICE a jednání, Garáž, Pokojový minibar, Pokojový trezor

Ceny a popis ubytování

COMFORT ROOM (14 - 19 m2), BUSINESS ROOMS (20 - 25 m2), EXECUTIVE ROOMS (23 - 40 m2) a APARTMÁ. Živé interiéry, které jsou zařízeny množstvím barev, tvarů a materiálů nabízejí hostům energií nabité, ale přitom poklidné místo pobytu. Každý pokoj působí individuálně a prostorně. Díky příjemným detailům se ideálně hodí pro delší i krátkodobé pobyty.
Salónek Varšava (30 m2)
pro 12 lidí
Salonek Varšava s kapacitou až 12 osob je příjemný prostor pro důvěrná jednání, akce, konzultace, obědy a večeře, semináře a výjimečné události. Tento prostor o ploše 30 m2 s dostatkem přirozeného světla má veškeré vybavení potřebné pro úspěšné jednání, včetně klimatizace, audiovizuálního a technického vybavení, WIFI a příjemného prostředí. Tuto místnost lze rozšířit propojením se salonkem Moskva.
Salónek Moskva (25 m2)
pro 12 lidí
Tato světlá místnost vhodná pro menší jednání a akce až pro 12 osob nabízí soukromí a exkluzivitu. Prostor o ploše 25 m2 disponuje vším potřebným pro úspěšné jednání, včetně klimatizace, audiovizuálního a technického vybavení, WIFI a příjemného prostředí. Místnost lze rozšířit propojením se salonkem Varšava.
Salonek Bratislava (25 m2)
pro 12 lidí
Tuto místnost o kapacitě až 12 osob, skvělou pro menší jednání, rozhovory a konzultace, lze propojit se salonkem Praha, a získat tak ideální prostor pro konferenci nebo akci. V prostoru o ploše 25 m2 s dostatkem přirozeného světla máte k dispozici také klimatizaci, audiovizuální a technické vybavení, WIFI a příjemné prostředí.
Salónek Praha (117 m2)
pro 78 lidí
Tuto místnost, která je ideální nejvýše pro 80 hostů, lze zařídit pro akce s možností sezení i stání. Díky dostatku přirozeného světla je univerzální i příjemná. Místnost o ploše 117 m2, s výhledem na centrum města, nabízí veškeré vybavení potřebné pro úspěšnou akci, včetně klimatizace, audiovizuálního a technického zázemí a víceúčelovosti.
Salonek Budapešť (121 m2)
pro 80 lidí
Tento oblíbený prostor je vyhlášený svou jedinečnou a sofistikovanou atmosférou. Je ideální pro jednání správných rad, menší recepce a semináře pro 30 až 80 osob podle zvoleného uspořádání. Elegantně zařízená místnost o ploše 117 m2 disponuje veškerým zázemím potřebným pro úspěšné jednání, včetně klimatizace, audiovizuálního a technického vybavení, WIFI a příjemného prostředí.
Atrium (162 m2)
pro 100 lidí
Atrium se svým rozlehlým a vzdušným prostorem s vysokým stropem a barem je vhodné pro recepce, přestávky na kávu a jednání až pro 100 hostů. Tento prostor o ploše 162 m2 s mobilním zařízením, dostatkem přirozeného světla, nejmodernějším technickým a audiovizuálním vybavením, WIFI a klimatizací lze dále rozšířit propojením s kongresovým sálem.
Kongresový sál (238 m2)
pro 300 lidí
Tento flexibilní a příjemný prostor lze upravit až pro 300 hostů a je ideálním místem konání kongresů, seminářů, módních přehlídek, plesů a koncertů. Tento prostor o ploše 238 m2 s mobilním zařízením, nejmodernějším technickým a audiovizuálním vybavením a klimatizací lze ještě dále rozšířit propojením s atriem.

Najděte nás na mapě

Tyršova 6, 0 Ostrava


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...