Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Noem Arch Restaurant & Design Hotel (Brno – Královo Pole)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-venkov
Vítejte do nově otevřeného design hotelu Noem Arch v Brně - Králově Poli, v klidu se usaďte a nechte se unést skvostnou nabídkou poskytovaných služeb. Najdete u nás především jak výtečnou mezinárodní gastronomii v nadčasové restauraci, tak ubytování v 18 útulných pokojích - stylizovaných do... zobrazit více
4 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 36 lidí)

Kontaktní údaje

Firemní akce:
-------------
Jiří Vojanec
+420 608 888 316
info@noemarch.cz

Cimburkova 9, 0 - Brno – Královo Pole , okr. Brno-venkov
http://www.noemarch.cz

Popis objektu

Vítejte do nově otevřeného design hotelu Noem Arch v Brně - Králově Poli, v klidu se usaďte a nechte se unést skvostnou nabídkou poskytovaných služeb. Najdete u nás především jak výtečnou mezinárodní gastronomii v nadčasové restauraci, tak ubytování v 18 útulných pokojích - stylizovaných do lodních kajut. Zájemci o realizace akcí jistě ocení využití osobitých konferenčních prostor s moderní technikou a celkovou kapacitou až 230 osob, kde pro Vás rádi zajistíme nejrůznější firemní a soukromé akce. Mezi další naše prostory patří exkluzivní Sky Lounge pro konání menších privátních akcí, Cocktail Bar & Podpalubí s možností konzumace rozmanitých druhů vín z celého světa, úchvatný sezónní Summer Patio, 2 počítačem řízené golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi. Na vše dohlíží profesionální personál, který splní všechny, i ta nejnáročnější Vaše přání.

Služby

Na veškeré akce je zde možnost zajištění dekorace a doprovodného programu podle Vašich představ. Noem Arch Catering pro Vás zajistí kompletní gastroservis včetně doprovodných služeb pro všechny druhy společenských akcí.

Vybavení

Prostory pro akce nabízejí osobité pojetí interiéru, moderní audiovizuální a ostatní konferenční techniku, black-outy k úplnému zatemnění a klimatizaci.

Ceny a popis ubytování

Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, pevným vysokorychlostním připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů. Ceny pokojů jsou 1osoba/1950 Kč, 2-lůžko/2500 Kč.
Sky lounge - VIP prostor pod stropem konferenční místnosti
pro 40 lidí 7 000.00 Kč / den Cena pronájmu za 3 hodiny: 2000 Kč... až 25 míst k sezení součástí je "kulatý stůl", netradiční prostory pro menší akce umístěn nad Markétiným sálem Arnošta Lustiga.
Cocktail Bar & Podpalubí
pro 50 lidí 6 000.00 Kč / den Kapacita až 50 míst k sezení, stylový prostor pod Markétiným sálem Arnošta Lustiga. Tento stylový prostor disponuje pestrým výběrem míchaných nápojů, skvělých vín a alkoholických i nealkoholických nápojů. Ceník pronájmu Cocktail Baru: první 3 hodiny - 2.000 Kč, každá další hodina - 500 Kč, 1 den - 6.000 Kč
letní Summer Patio
pro 70 lidí V letních měsících nabízíme příjemné posezeni na naší zahrádce se širokou nabídkou grilovaných specialit, salátů a cocktailů. Atraktivní letní zahrádka přiléhá k naší restauraci a můžete si na ní vychutnat naši veškerou gastronomickou nabídku.
Markétin sál Arnošta Lustiga - víceúčelový konferenční prostor
pro 150 lidí 12.00 Kč / den Kapacita 150 míst v divadelním uspořádání, cena: 5 000 Kč (pronájem 3 hodiny).

Najděte nás na mapě

Cimburkova 9, 0 Brno – Královo Pole


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...