Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

GreenYacht Hotel Praha**** (Praha 8)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 8
GreenYacht Hotel nabízí, na svých 2400 m² obytné plochy, reprezentativní prostory v klidné oáze v centru Prahy s unikátní atmosférou a s exkluzivním servisem. Můžeme Vám nabídnout jednotlivé konfereční prostory s různou kapacitou a bohatou škálou služeb, které rádi přizpůsobíme Vašim přáním: •... zobrazit více
4 místnosti pro max 200 lidí Ubytování (pro 66 lidí)

Kontaktní údaje

Firemní akce&eventy&svatby .
------------------------------------
email: info@greenyachthotel.com
tel: +420 739 575 709

U Libeňského mostu 1, 0 - Praha 8 , okr. Praha 8
http://www.greenyachthotel.com

Popis objektu

GreenYacht Hotel nabízí, na svých 2400 m² obytné plochy, reprezentativní prostory v klidné oáze v centru Prahy s unikátní atmosférou a s exkluzivním servisem. Můžeme Vám nabídnout jednotlivé konfereční prostory s různou kapacitou a bohatou škálou služeb, které rádi přizpůsobíme Vašim přáním: • Captain's Club • Golf Bar • Restaurant golfYacht • Yacht Sun Deck. Unikátní zázemí golfu a jachtingu v Praze se nachází na největší, 80m dlouhé, golfové jachtě světa kotvící na Vltavě. Jachta s originálním designem uvítá na palubě všechny, kteří hledají netradiční prostory, kde je možno akci zpestřit nejen golfem, jachtingem, ale i špičkovou gastronomií ve formě kompletního cateringu nebo luxusního wellness.

Služby

catering, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní, 24 hodin hlídané parkoviště, Transfery v rámci Prahy i mimo ni, Pronájem vozidel, Rezervace letenek, jízdenek, Organizace turistických prohlídek, Organizace golfových výletů, Rezervace tee time na partnerských hřištích, Tenisové kurty, Překladatelské a tlumočnické služby, Fax, e-mail, Wi-Fi internet

Vybavení

Konferenční místnosti jsme schopni vybavit veškerou audiovizuální a konferenční technikou dle Vašeho přání. Kalukulaci rádi připravíme oproti poptávce na info@golfyacht.com.

Ceny a popis ubytování

GolfYacht nabízí ubytování ve třech typech luxusních 4-hvězdičkových 4-kotvičkových kajut. Kouzlo jejich originálního zařízení Vás přenese do modrých dálek s vůní moře a křikem racků, stejně tak jako do zeleně golfových hřišť.
Captain's Club: (47 m2)
pro 20 lidí VIP salon vybízí k uspořádání důležitých jednání či menších oslav. Individuelně řešená sedací lounge Vám připomene koloniální styl doplněný moderním designem a vůně fortelné kůže, exotického dřeva, vzácných tabáků a značky vybraných vín navodí nevšední atmosféru. Součástí je i terasa s přímým vstupem na Yacht Sun Deck.
Restaurant golfYacht
pro 50 lidí V zimním období umožňuje propojení Restaurace a Golf Baru společenské akce až pro 250 osob. Prostory je možné doplnit o zastřešenou část horní paluby.
Golf bar (180 m2)
pro 80 lidí (divadelní sezení 120 osob, školní sezení 50 osob)..multifunkční Golf Bar je vybaven 3 golfovými trenažéry, které se buď jednoduchou manipulací odstraní a promění ve velkoplošné projektory vhodné pro jakýkoliv druh audiovizuální prezentace nebo mohou být použity pro turnaj, hru či trénink během Vaší akce.
Yacht Sun Deck
pro 200 lidí Volná týková paluba o 520m2. Klasická lodní paluba z týkového dřeva je díky svému osobitému prostoru vhodná na pořádání letních akcí, kterých se může zúčastnit až 300 osob. Vaše akce lze zpestřit odpalem na driving range či zkusit štěstí zahrát "Hole in one" na zelený green před golfYacht. Jeho jedinečnost navíc dotváří pohled na Hradčany, Vltavu či přilehlou zeleň golfového areálu.

Najděte nás na mapě

U Libeňského mostu 1, 0 Praha 8


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...