Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Autoklub ČR - pronájem prostor Praha (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Autoklub České republiky je místem v centru Prahy, kde na vás hned za dveřmi dýchne atmosféra pionýrských dob automobilismu. Reprezentační prostory jsou zachovány v původním prvorepublikovém stylu, navíc je celá budova památkově chráněna, což dotváří skvělou kulisu a nádech originality pro... zobrazit více
7 místnosti pro max 300 lidí

Kontaktní údaje

Martin Hejhal – vedoucí provozu, prohlídky prostor, rezervace
----------------------
email: info@ganimed.cz, miroslav.hejhal@ganimed.cz
Tel: 222 243 011,
Mobil: 724 084 921

Opletalova 29, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.ganimed.cz

Autoklub České republiky je místem v centru Prahy, kde na vás hned za dveřmi dýchne atmosféra pionýrských dob automobilismu. Reprezentační prostory jsou zachovány v původním prvorepublikovém stylu, navíc je celá budova památkově chráněna, což dotváří skvělou kulisu a nádech originality pro konání soukromých a firemních akcí. V duchu dřívější doby, u nás i tradujeme motto, náš zákazník = náš pán. Nabízíme řadu stylových sálů a salónků, které je možno využít pro Vaší akci. V přízemí budovy je rovněž restaurace s denní nabídkou jídel. Pro Vaší akci je možno v jakémkoli místě budovy zorganizovat různou formu cateringu na míru.

Služby

Autodráha, trenažér, fotbálek, disco, živá hudba, divadlo a další program!

Vybavení

Dataprojektor Benq 3000 ANSI, plátno 150×150 cm, Wi-Fi, ozvučení, zpětný projektor, notebook, flipchart, kabeláž, Profesionální dataprojektor Sanyo 6000 ANSI, Projektor ACER, plátno 365 × 275 a 244 × 244 cm, Wi-Fi, ozvučení, zpětný projektor, notebook, flipchart , Tlumočení zajišťujeme externí firmou. Speciální osvětlení a efekty taktéž...

Ceny a popis ubytování

Ubytování není k dizpozici
Salonek Praga (1. patro)
pro 35 lidí Kapacita (divadelně: 35, Školně: 20 osob, Tvar U: 18 osob, Restauračně: 20 osob).
Salonek Laurin & Klement (přízemí)
pro 35 lidí Přilehlé salonky po obou stranách Sálu Elišky Junkové. Salónky jsou v 1. patře budovy, toalety na patře, šatna v přízemí (při menším počtu osob a v létě šatna nefunguje). Kapacita (divadelně: 35, Školně: 20 osob, Tvar U: 18 osob, Restauračně: 20 osob).
Salonek Aerovka (přízemí)
pro 50 lidí Salónek AERO je v přízemí budovy naproti šatně. Toalety i šatna jsou přilehlé. Kapacita (divadelně: 50, Školně: 30osob, Tvar U: 25 osob, Restauračně: 32 osob).
Salonek Club (5. patro)
pro 60 lidí Moderní sál v 5. patře poskytuje panoramatický pohled na Prahu. Má vlastní gastronomické zázemí a možnosti využití rozšiřuje letní terasa. Kapacita (divadelně: 60, Školně: 36 osob, Tvar U: 34 osob, Raut: 60 osob).
Sál Elišky Junkové (1.patro)
pro 120 lidí Spolu s přilehlými salonky Praga a Laurin&Klement lze propojit francouzskými dveřmi v jeden sál. Kapacita (divadelně: 80, Školně: 42 osob, Tvar U: 36 osob, Restauračně: 120 osob).
Smetanův sál (1. patro)
pro 200 lidí Náš největší sál velmi dobře využitelný co se týče rozsahu rozsahu a témat jednotlivých akcí. Velké francouzské dvěře po otevření spojí sál s foyer a nabídnout tak velkorysý prostor spojený s trojsálím Elišky Junkové při akcích nad 300 osob. Kapacita (divadelně: 200, Školně: 110 osob, Tvar U: 48 osob, Banket: 120 osob).
Foyer 1. patra a bar (1. patro)
pro 300 lidí Foyer I. patra s barem ve dřevěném obložení pro svou prostornost a zajímavý interiér využíváme na coffeebreaky, i buffetové obědy při konferencích. Dále pak jako prezenční místo pro účastníky konference. Kapacita Vstupní hala s šatnou pro 300 osob.

Najděte nás na mapě

Opletalova 29, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...