Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel a restaurace Všetice (Netvořice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Benešov
Hotel Všetice nabízí realizaci Vaší libovolné firemní akce. Ubytujte se v některém z našich 20 stylových pokojích a apartmánech. Ke klidnému posezení můžete využít naší stylovou restauraci, která nabízí 100 míst k sezení a dalších 30 na venkovní terase, taneční parket a koncertní pódium. V našem... zobrazit více
5 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 49 lidí)

Kontaktní údaje

Projektový manažer firemních akcí:
Daniel Ženíšek
tel.: 739 184 575
e-mail: skoleni@vsetice.cz

Všetice 6, 0 - Netvořice , okr. Benešov
http://www.hotel-vsetice.cz

Hotel Všetice nabízí realizaci Vaší libovolné firemní akce. Ubytujte se v některém z našich 20 stylových pokojích a apartmánech. Ke klidnému posezení můžete využít naší stylovou restauraci, která nabízí 100 míst k sezení a dalších 30 na venkovní terase, taneční parket a koncertní pódium. V našem hotelu jsou rovněž k dispozici kompletně vybavené konferenční prostory, sál s kapacitou 76 míst a dva menší salonky pro 14 a 8 osob. Areál, kde je velká zahrada se dvěma rybníky, je vhodný k mnoha outdorovým akcím. Hotel nabízí rozsáhlé sportovní a relaxační možnosti (wellness, sauna, vířivka, masáže, jízda na koních..), jeho okolí navíc přeje sportovním možnostem, jako je sjíždění řeky Sázavy,cykloturistika apod.

Cena ubytování: pokoje, včetně snídaně, od 1 500 (pokoj Klasik, 2 lůžka) až do 4 000 Kč (Mramorový pokoj, 2 lůžka), sleva za neobsazené lůžko.

Služby

Zajištění firemní a soukromé akce, zajištění svatebního dne, welness služby (sauna, masáž, vířivka), sportovní program: (cykloturistika, jízdárna, lanové centrum, sjíždění řeky a další).

Vybavení

KONFERENCE: Konferenční sál (projekční technika, ozvučení a flipchart) a 2 salónky (flipcharty), HOTEL: venkovní terasa, taneční parket a koncertní pódium, krytá jízdárna. HOTELOVÁ RESTAURACE a BAR: audio a video technika, sauna s vířivkou.

Ceny a popis ubytování

Pokoje v nabídce od 1 500 (Klasik, 2 lůžka) až do 4 000 Kč (Mramorový pokoj, 2 lůžka), sleva za neobsazené lůžko v pokoji: 500 Kč, přistýlka: 500 Kč.
Salonek č.2
pro 8 lidí 2 000.00 Kč / den K dizpozici je flipchart.
Salonek č.1
pro 14 lidí 3 000.00 Kč / den K dizpozici je flipchart.
Sál
pro 76 lidí 6 000.00 Kč / den Uspořádání prostor: U-forma: 54, škola: 34, divadlo: 76 míst. Sál je vybaven projekční technikou, ozvučením a flipchartem.
Restaurace + venkovní terasa
pro 100 lidí Nachází se zde rovněž taneční parket a koncertní pódium.
Bar
pro 100 lidí Bar má kapacitu 100 osob je vybaven audio a video technikou, saunou a vířivkou. Poskytuje vyhlídku do kryté jízdárny.

Najděte nás na mapě

Všetice 6, 0 Netvořice


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...