Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

ALFA RESORT (Deštné v Orlických horách)

Zobrazit všechny objekty v okrese Rychnov nad Kněžnou
Resort Alfa s přátelskou atmosférou se nachází nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Resort poskytuje ničím nerušené a čisté prostředí v krásné přírodě na okraji obce. Je zde tedy velmi vhodné prostředí zejména pro realizace firemních a soukromých akcí, kdy se zde dá ideálně... zobrazit více
4 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 105 lidí)

Kontaktní údaje

Deštné v Orlických horách 7, Deštné v Orlických horách, okr. Rychnov nad Kněžnou

Popis objektu

Resort Alfa s přátelskou atmosférou se nachází nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Resort poskytuje ničím nerušené a čisté prostředí v krásné přírodě na okraji obce. Je zde tedy velmi vhodné prostředí zejména pro realizace firemních a soukromých akcí, kdy se zde dá ideálně spojit kombinace relaxace v místní přírodě s pracovním vytížením. Pro pracovní dobu se nabízí využití kvalitně vybavených konferenčních místností a restaurace, pro sport a relaxaci je zde zas dostatek sportovního vyžití ať už v okolí nebo samotném hotelu (bazén, sauna, tenisové kurty…). Resort je připraven zabezpečit jakkoliv akci, je zde až 36 různě velkých pokojů a dostatečná konferenční kapacita.

Služby

Wi-fi internet, masáže, parkoviště, catering, ubytování, sportovní akce, zábavný program, konferenční služby

Vybavení

3x flipchart (170Kč á role), 1x zvuková aparatura (500 Kč á den), 1x plátno 1,5 x 1,5 (250 kč á den), řečnický pult (zdarma), 4x dataprojektor (800 Kč á den), 2x mikrofon (250 Kč á den), Office služby (dle aktuálního ceníku), 1 x ikebana na stůl (1500 Kč á klient). Free Wifi v celém objektu. Další požadované technické vybavení i dekoraci je možné zajistit.

Ceny a popis ubytování

Resort nabízí celkem 105 lůžek, které jsou umístěny ve 14-dvoulůžkových pokojích, 5-ti třílůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji, 9 studiích a 7 pokojích s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje mají TV, sprchový kout + sociální zařízení. Wifi je v celém objektu resortu zdarma. Parkoviště zdarma. Prádelna a čistírna. Hotel je nekuřácký s kuřáckým salónkem.
sál Ámos 3
pro 30 lidí
sál Ámos 2
pro 50 lidí
Sál Ámos 1
pro 100 lidí
Restaurace
pro 100 lidí

Najděte nás na mapě

Deštné v Orlických horách 7, 0 Deštné v Orlických horách


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...