Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Konferenční centrum City (Praha 4 - Pankrác)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 4
Konferenční centrum City (KCC) se nachází v rozvíjející se oblasti Prahy 4 - City, přímo u stanice metra (C) Pankrác a nákupního centra Arkády. KCC je díky své variabilitě vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí. Celková plocha KCC je 1000... zobrazit více
3 místnosti pro max 300 lidí

Kontaktní údaje

Email: rezervace@kc-city.cz
Tel: 606 754 502

Na Strži 65/ 1702, 1 - Praha 4 - Pankrác , okr. Praha 4
http://www.kc-city.cz

Popis objektu

Konferenční centrum City (KCC) se nachází v rozvíjející se oblasti Prahy 4 - City, přímo u stanice metra (C) Pankrác a nákupního centra Arkády. KCC je díky své variabilitě vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí. Celková plocha KCC je 1000 m2, k dispozici jsou tři samostatné sály: Empiria, Tower a Panorama, s celkovou kapacitou až 470 sedících osob. Samozřejmostí je stálé wi-fi připojení k rychlému internetu a klimatizace ve všech prostorech KCC.

Služby

Zajišťujeme organizaci akcí kongresového typu, konferencí, seminářů a školení, prezentace firem, tiskové konference, doprovodné výstavy, společenské akce včetně gastronomického a technického servisu, ubytování, doprovodných programů, dopravy a dalších souvisejících služeb. Gastronomické služby jsme schopni zajistit jak v prostorech KCC, tak i v přilehlé velkokapacitní jídelně/restauraci, která nabízí kapacitu až 360 sedících osob. Nabízíme zajištění akce ”na klíč”, s kompletně technicko-organizačním zabezpečením.
Panorama (81 m2)
pro 80 lidí Sál Panorama je nejmenší sál v KCC, je dělitelný na dvě stejně velké části, nabízí 81 m2, s maximální kapacitou 70 sedících osob. Sál je vhodný pro různá školení. K dispozici je prosklená stěna, s možností roztažení žaluzií s výhledem do malého foyer. Malé foyer lze použít pro potřeby cateringu.
TOWER (100 m2)
pro 90 lidí Sál Tower je druhý největší sál KCC, je dělitelný na dvě stejně velké části, nabízí 100 m2, s maximální kapacitou 90 sedících osob. Sál je vhodný pro pořádání menších konferencí a školení. K dispozici jsou dvě prosklené stěny, díky nimž, v případě roztažení, lze mít k dispozici denní světlo. Sál Tower je napojen na malé a velké foyer, které lze využít pro potřeby cateringu.
EMPIRIA (288 m2)
pro 300 lidí Sál je vhodný pro pořádání kongresů, konferencí, větších školení, banketů, rautů a dalších společenských akcí. Sál není dělitelný. Vedle Empirie se nachází velké foyer, které lze využít pro potřeby cateringu a doprovodných výstav ke kongresům a konferencím.

Najděte nás na mapě

Na Strži 65/ 1702, 1 Praha 4 - Pankrác


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...