Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Amarilis (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Hotel Amarilis**** se nachází v samotném centru Prahy a poskytuje ubytování v 67 pokojích, individuálně navržených a laděných do svěžích světlých odstínů. Pokoje odpovídají standardu 4 hvězdičkového hotelu a poskytují maximální komfort a pohodlí. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wifi... zobrazit více
8 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 130 lidí)

Kontaktní údaje

Tel: 222 748 111
Email: amarilis@jerome.cz

Štěpánská 18, Praha 1, okr. Praha 1
http://www.hotelamarilis.cz

Popis objektu

Hotel Amarilis**** se nachází v samotném centru Prahy a poskytuje ubytování v 67 pokojích, individuálně navržených a laděných do svěžích světlých odstínů. Pokoje odpovídají standardu 4 hvězdičkového hotelu a poskytují maximální komfort a pohodlí. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wifi připojení zdarma.

Kongresové centrum hotel Amarilis je moderní, praktické a flexibilní, schopné zabezpečit všechny příležitosti od malých až po středně velká setkání do 150 osob. Maximální komfort centra a nadstandardní úroveň služeb ocení jistě všichni účastníci akcí, které se zde budou konat.

Není náhodou, že Hotel Amarilis získal cenu za nejlepší kongresový hotel od roku 2013 a 2014 v anketě nezávislých hodnotitelů Czech Hotel Awards.

Služby

Ke všem eventům je možné zajistit catering ušitý na míru. Dostanete od nás na výběr z několika druhů coffee breaků, business menu, na slavnostní akce lze bez problémů zajistit ochutnávku vín, piv a jiného alkoholu.

Vybavení

Sály jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou a bezdrátovým připojením k internetu. Zabudovaná kamera umožňuje pořídit záznam a videopřenos přes internet. Každá místnost má vlastní LCD TV

Ceny a popis ubytování

V hotelu naleznete pokoje v těchto kategoriích: De Luxe, Superior, Apartmá Amarilis. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizaci, minibarem, wifi a lcd televizory se satelitním příjmem. V pokojích typu Superior a Apartmá Amarilis navíc naleznete set na přípravu kávy a čaje, pro větší pohodlí mají hosté k dispozici župany a domácí obuv. Apartmá Amarilis se dvěma pokoji, dřevěnou podlahou, luxusní prostornou koupelnou s Jacuzzi pro dvě osoby a terasou dopřeje maximum soukromé a odpočinku.
Salónek "Aquarium"
pro 20 lidí
Uspořádání divadlo: 20, škola: 12, U: 10 osob
Salónek "Fiesta"
pro 22 lidí
Uspořádání divadlo: 22, škola: 14, U: 12 osob
Konferenční sál "MINERVA"
pro 35 lidí
Uspořádání divadlo: 36, škola: 20, U: 14 osob
Konferenční sál "HELIOS"
pro 42 lidí
Uspořádání divadlo: 42, škola: 28, U: 16 osob
Konferenční sál "CICERO"
pro 56 lidí
Uspořádání divadlo: 56, škola: 36, U: 20 osob
Konferenční místnost "HELIOS+MINERVA"
pro 78 lidí
Uspořádání divadlo: 78, škola: 50, U: 28 osob
Konferenční místnost "CICERO+HELIOS"
pro 100 lidí
Uspořádání divadlo: 100, škola: 62, U: 32 osob
Konferenční místnost "CICERO+HELIOS+MINERVA"
pro 150 lidí
Uspořádání divadlo: 150, škola: 80, U: 50 osob

Najděte nás na mapě

Štěpánská 18, 11000 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...