Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Antoň - Konferenční centrum Telč (Telč)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jihlava
Vítejte do hotelu Antoň, v romantické Telči. Realizujte u nás svojí konferenci, firemní jednání či zde najděte vhodné místo pro Váš svatební den. Hotel má svůj velký význam díky strategické poloze, kdy k nám můžete snadno přijet ze všech koutů republiky. Zajistíme cokoliv pro Vaší firemní či... zobrazit více
4 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 92 lidí)

Kontaktní údaje

Kancelář tel./fax: +420 567 243 862

Recepce - tel.: +420 774 026 200
E-mail recepce: recepce@hotel-anton.cz
E-mail kancelář: office@hotel-anton.cz

Slavatovská 92, 0 - Telč , okr. Jihlava
http://www.hotel-anton.cz

Vítejte do hotelu Antoň, v romantické Telči. Realizujte u nás svojí konferenci, firemní jednání či zde najděte vhodné místo pro Váš svatební den. Hotel má svůj velký význam díky strategické poloze, kdy k nám můžete snadno přijet ze všech koutů republiky. Zajistíme cokoliv pro Vaší firemní či soukromou akci od ubytování až po příjemnou svěží gastronomii. Pro realizace firemních akcí Vám snadno poslouží dobové konferenční prostory hotelu či prostory restaurace a travnatého atria hotelu s letní zahrádkou. V hotelu můžete realizovat firemní večírky, hostiny, bankety, rauty, recepce, ale i školení či firemní prezentace a větší konference. Pokud počasí přeje, můžete využít vnitřní travnaté atrium, kde můžete mimo jiné grilovat nebo hrát společenské hry jako pétanque nebo croquet (půjčujeme zdarma). Samozřejmostí k Vaší akci je zajištění doprovodného programu v podobě místní kapely a DJje apod.

Gastronomie:

V objektu byl původně lihovar, na který zde upomínají některé dobové předměty. Restaurace hotelu Antoň je především o čerstvých surovinách a kvalitní české kuchyni. K dispozici je letní zahrádka, vnitřní travnaté atrium a samotná místnost restaurace s kapacitou 55 osob. Na zahradu se vejde 24 hostů a 40 hostů v atriu.

Služby

Praní prádla pro hosty, parkování v areálu hotelu, taxislužba, zajištění květin na přání, přístup na internet (Wi-Fi a pevné připojení), business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (krytá hala, kosmetický salon, solárium).

Vybavení

Moderní konferenční technika, jako dataprojektor s bezdrátovým přenosem dat, přenosné promítací plátno, projekční stěna, ozvučení s bezdrátovým mikrofonem, flipcharty a další.

Ceny a popis ubytování

Hotel nabízí romantické ubytování v nově zařízených pokojích, ale i možnost strávení delší dovolené kousek od historického centra města Telč. K dispozici jsou jak rodinné pokoje, tak *** Superior pokoje s vanou, některé se zimní zahradou či se společným balkonem. Vybavení pokojů: LED televizor se satelitními programy, pracovní stůl, kosmetický stolek se zrcadlem (pouze pokoje *** Superior), (Wi-Fi), pokoje ***Superior i LAN připojení
Bílý salonek (60 m2)
pro 36 lidí Prostor v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Ideální pro pořádání soukromých oslav, menších firemních jednání, školení, či posezení s rodinou a přáteli. Celý prostor je také přímo napojený na venkovní atrium a je zde také možnost propojení s větším banketním salónkem.
Banketní salonek (150 m2)
pro 80 lidí Salónek se nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Tento originální prostor je univerzální místnost, vystavěná ve stylu vinárny, ideální k pořádání společenských akcí, jako například: bankety, recepce, rauty, firemní, či soukromé večírky, svatební oslavy a zábavy, rodinná setkání či školní srazy. opticky je místnost rozdělená do tří částí – vstupní prostor, hlavní část a galerie ideální pro rodinné oslavy či svatební hostiny do 50 osob
Konferenční sál (200 m2)
pro 150 lidí Prostor, který je přímo určený k pořádání kongresů, konferencí, firemních školení, večírků, přednášek či seminářů. To především díky vybavení moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.). Kapacita 120 (školně – s řadami stolů a židlemi jako ve škole) – 150 (divadelně – pouze židle bez stolů jako v divadle) sedících posluchačů.
Restaurace s letní zahrádkou + atrium
pro 120 lidí Možnost posezení pro 55 hostů v restauraci, 24 hostů na letní zahrádce a 40 hostů ve vnitřním travnatém atriu.

Najděte nás na mapě

Slavatovská 92, 0 Telč


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...