Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Antoň - Konferenční centrum Telč (Telč)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jihlava
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995,... zobrazit více
3 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 92 lidí)

Kontaktní údaje

Kancelář tel./fax: +420 567 243 862
Recepce - tel.: +420 774 026 200
E-mail: office@hotel-anton.cz, recepce@hotel-anton.cz

Slavatovská 92, 0 - Telč , okr. Jihlava
http://www.hotel-anton.cz

Popis objektu

Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995, kdy objekt koupili manželé Antoňovi, jako ruinu určenou k demolici. Okamžitě byla zahájena náročná rekonstrukce a přestavba na bezbariérový hotelový komplex. Ing.arch. M. Klang, autor rekonstrukce, nepopírá původní účel stavby jako továrny - lihovaru. Vznikl tak hotelový komplex se 42 pokoji, restaurací, dvěma salonky a konferenčním sálem pro 100 - 150 sedících osob s lobby barem.

Služby

Každý z hostů může také využívat nadstandardních služeb, jako například – Praní prádla pro hosty, parkování v areálu hotelu, taxislužba, zajištění květin na přání, přístup na internet (Wi-Fi a pevné připojení), business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (krytá hala, kosmetický salon, solárium).

Vybavení

KONFERENČNÍ VYBAVENÍ: dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod. VYBAVENÍ POKOJŮ: K vybavení pokojů patří televizor se satelitními programy, rádio a volně přístupné bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, protialergickými ložním prádlem a vlastním sociálním zařízením.

Ceny a popis ubytování

Celkový počet pokojů: 42 - Podkrovní pokoje 18 (dvoulůžkové) - Rodinné pokoje 2 (čtyřlůžkové) - Pokoje pro imobilní 1 (čtyřlůžkový) - Pokoje s malou zimní zahradou 2 (dvoulůžkové – double) - Pokoje s velkou zimní zahradou 3 (dvoulůžkové – double) - 4* suite apartmány 15 (dvoulůžkové) - 4* suite rodinný apartmán 1 (čtyřlůžkový) Jednolůžkový pokoj od 900 Kč, Dvojlůžkový od 1 200 Kč.
Bílý salonek (60 m2)
pro 30 lidí Prostor se také nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Je to menší prostor vhodný pro pořádání soukromých oslav, menších firemních jednání, školení, či posezení s rodinou a přáteli. Celý prostor je také přímo napojený na venkovní atrium a je zde také možnost propojení s větším banketním salónkem.
Banketní salonek (150 m2)
pro 80 lidí Salónek se nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Tento originální prostor je univerzální místnost, vystavěná ve stylu vinárny, ideální k pořádání společenských akcí, jako například: bankety, recepce, rauty, firemní, či soukromé večírky, svatební oslavy a zábavy, rodinná setkání či školní srazy.
Konferenční sál (200 m2)
pro 100 lidí Prostor, který je přímo určený k pořádání kongresů, konferencí, firemních školení, večírků, přednášek či seminářů. To především díky vybavení moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.).

Najděte nás na mapě

Slavatovská 92, 0 Telč


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...