Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Antoň - Konferenční centrum Telč (Telč)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jihlava
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995,... zobrazit více
3 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 92 lidí)

Kontaktní údaje

Kancelář tel./fax: +420 567 243 862
Recepce - tel.: +420 774 026 200
E-mail: office@hotel-anton.cz, recepce@hotel-anton.cz

Slavatovská 92, 0 - Telč , okr. Jihlava
http://www.hotel-anton.cz

Popis objektu

Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995, kdy objekt koupili manželé Antoňovi, jako ruinu určenou k demolici. Okamžitě byla zahájena náročná rekonstrukce a přestavba na bezbariérový hotelový komplex. Ing.arch. M. Klang, autor rekonstrukce, nepopírá původní účel stavby jako továrny - lihovaru. Vznikl tak hotelový komplex se 42 pokoji, restaurací, dvěma salonky a konferenčním sálem pro 100 - 150 sedících osob s lobby barem.

 

Gastronomie:

V objektu byl původně lihovar, na který zde upomínají některé dobové předměty. Restaurace hotelu Antoň je především o čerstvých surovinách a kvalitní české kuchyni. K dispozici je letní zahrádka, vnitřní travnaté atrium a samotná místnost restaurace s kapacitou 55 osob. Na zahradu se vejde 24 hostů a 40 hostů v atriu.

 

 

 

Služby

Praní prádla pro hosty, parkování v areálu hotelu, taxislužba, zajištění květin na přání, přístup na internet (Wi-Fi a pevné připojení), business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (krytá hala, kosmetický salon, solárium).

Vybavení

KONFERENČNÍ VYBAVENÍ: dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.

VYBAVENÍ POKOJŮ: K vybavení pokojů patří televizor se satelitními programy, rádio a volně přístupné bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, protialergickými ložním prádlem a vlastním sociálním zařízením.

Ceny a popis ubytování

Hotel nabízí romantické ubytování v nově zařízených pokojích, ale i možnost strávení delší dovolené kousek od historického centra města Telč. K dispozici jsou jak rodinné pokoje, tak *** Superior pokoje s vanou, některé se zimní zahradou či se společným balkonem.

Vybavení pokojů: LED televizor se satelitními programy, pracovní stůl, kosmetický stolek se zrcadlem (pouze pokoje *** Superior), (Wi-Fi), pokoje ***Superior i LAN připojení
Bílý salonek (60 m2)
pro 36 lidí Prostor v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Ideální pro pořádání soukromých oslav, menších firemních jednání, školení, či posezení s rodinou a přáteli. Celý prostor je také přímo napojený na venkovní atrium a je zde také možnost propojení s větším banketním salónkem.
Banketní salonek (150 m2)
pro 80 lidí Salónek se nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Tento originální prostor je univerzální místnost, vystavěná ve stylu vinárny, ideální k pořádání společenských akcí, jako například: bankety, recepce, rauty, firemní, či soukromé večírky, svatební oslavy a zábavy, rodinná setkání či školní srazy. opticky je místnost rozdělená do tří částí – vstupní prostor, hlavní část a galerie ideální pro rodinné oslavy či svatební hostiny do 50 osob
Konferenční sál (200 m2)
pro 100 lidí Prostor, který je přímo určený k pořádání kongresů, konferencí, firemních školení, večírků, přednášek či seminářů. To především díky vybavení moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.).

Najděte nás na mapě

Slavatovská 92, 0 Telč


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...