Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

E-centrum (Plzeň)

Zobrazit všechny objekty v okrese Plzeň-město
Konferenční místnosti s kapacitou od 20 do 120 lidí (max. kapacita v divadelním uspřádání), moderní AV technika, variabilní uspořádní podle přání zákazníka (školní, divadelní, konferenční). Občerstvení do sálu i rezervace obědů či večeří v naší restauraci přímo v budově s možností využití... zobrazit více
2 místnosti pro max 120 lidí

Kontaktní údaje

Mobil: 602 185 032
Web: www.centrum-ecko.cz
E-mail: ecko@energosluzby.cz

Guldenerova 17, 326 00 - Plzeň , okr. Plzeň-město
http://www.centrum-ecko.cz/

Popis objektu

Konferenční místnosti s kapacitou od 20 do 120 lidí (max. kapacita v divadelním uspřádání), moderní AV technika, variabilní uspořádní podle přání zákazníka (školní, divadelní, konferenční). Občerstvení do sálu i rezervace obědů či večeří v naší restauraci přímo v budově s možností využití bowlingových drah. Příjemné prostředí, parkoviště pro klienty (možno rezervovat místa), snadná dostupnost několika linkami MHD, 10 minut pěšky z centra města. Bezbariérový přístup i WC jak do sálů, tak do restaurace. Vhodné i pro firemní rauty, soukromé oslavy, svatby, v hale výstavy obrazů či fotografií. Další mimoplzeňské konferenční prostory nabízejí naše hotely Vydra, Jiskra, Palatin a Vila Polní.

Služby

Občerstvení do sálu i rezervace obědů či večeří v naší restauraci přímo v budově s možností využití bowlingových drah. Příjemné prostředí, parkoviště pro klienty (možno rezervovat místa), snadná dostupnost několika linkami MHD, 10 minut pěšky z centra města. Bezbariérový přístup i WC jak do sálů, tak do restaurace.

Vybavení

Vestavěné dataprojektory a plátna, flipchart, laserové ukazovátko, k dispozici notebook, ve větším sále DVD, VHS, ozvučení sálu

Ceny a popis ubytování

Ubytování zajistíme u našich partnerských hotelů dle našich požadavků.
E130
pro 36 lidí 300.00 Kč/h Kapacitou od 36 lidí , vhodné pro menší školení a porady, variabilní uspořádní podle přání zákazníka (školní, divadelní, konferenční), vestavěný dataprojektor a plátno, k dispozici flipchart.
E101
pro 120 lidí 400.00 Kč/h Konferenční místnost s kapacitou do 120 lidí (max. kapacita v divadelním uspřádání), moderní AV technika, variabilní uspořádní podle přání zákazníka (školní, divadelní, konferenční).

Najděte nás na mapě

Guldenerova 17, 326 00 Plzeň


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...