Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Panský Dům (Kostelec nad Orlicí)

Zobrazit všechny objekty v okrese Rychnov nad Kněžnou
Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, 5 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 25 km od Hradce Králové. Samozřejmostí každého... zobrazit více
2 místnosti pro max 35 lidí Ubytování (pro 45 lidí)

Kontaktní údaje

Recepce:
tel.: +420 604 131 010
(rezervace a info - volejte Po - Pá od 8 do 16 h)
email: hotel@hotel-panskydum.cz

Tyršova 15, 517 41 - Kostelec nad Orlicí , okr. Rychnov nad Kněžnou

Popis objektu

Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, 5 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 25 km od Hradce Králové. Samozřejmostí každého pokoje je minibar s nabídkou chlazených nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování, TV se SAT programy, rádio, lednička. Všichni hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelové fitness centrum. Zcela novým střediskem je kongresový a školicí prostor s kapacitou 50 osob, vybavený běžnou konferenční technikou a připojením k internetu. Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště.

Služby

Recepce 24 hod. denně, praní prádla, vlastní uzavřené parkoviště, směnárna, možnost platby kreditní kartou. Vlastní hotelové fitness - pro ubytované hosty zdrarma po celou dobu pobytu. Hotel zajišťuje celou řadu doprovodných služeb : Vyjížďky na koních Projížďku na terénním bugy dromu Vyhlídkové lety Nekuřácká hotelová restaurac Hotelová kavárna Prostorná zahradní terasa Snídaně vždy formou bufetu, zajištění rautů, coffebraků.

Vybavení

Běžná konferenční technikak, připojení k internetu.

Ceny a popis ubytování

Samozřejmostí každého pokoje je minibar s bohatou nabídkou chlazených nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování, TV se SAT programy, rádio, lednička. Na přání hosta může být pokoj bezplatně vybaven kávovarem s možností přípravy kávy a čaje. Všichni hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelové fitness centrum. Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště, které je trvale uzamčeno a pod stálou kontrolou kamerového systému. V případě potřeby může hotel nabídnout některou ze svých garáží. Panský Dům je situován v těsném sousedství dvou městských parků a jeho poloha zaručuje všem hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí.
Konferenční místnost (75 m2)
pro 35 lidí 600.00 Kč / den Běžná konferenční technika, připojení k internetu, prostor pro coffebreak, ubytovaným hostům k dispozici zdrama.
Konferenční místnost (70 m2)
pro 35 lidí 600.00 Kč / den Místnost je vybavena běžniu konferenční technikou, má připojení k internetu, prostor pro coffebreak.

Najděte nás na mapě

Tyršova 15, 517 41 Kostelec nad Orlicí


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...