Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Panský Dům (Kostelec nad Orlicí)

Zobrazit všechny objekty v okrese Rychnov nad Kněžnou
Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, 5 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 25 km od Hradce Králové. Samozřejmostí každého... zobrazit více
2 místnosti pro max 35 lidí Ubytování (pro 45 lidí)

Kontaktní údaje

Recepce:
tel.: +420 604 131 010
(rezervace a info - volejte Po - Pá od 8 do 16 h)
email: hotel@hotel-panskydum.cz

Tyršova 15, 517 41 - Kostelec nad Orlicí , okr. Rychnov nad Kněžnou

Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, 5 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 25 km od Hradce Králové. Samozřejmostí každého pokoje je minibar s nabídkou chlazených nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování, TV se SAT programy, rádio, lednička. Všichni hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelové fitness centrum. Zcela novým střediskem je kongresový a školicí prostor s kapacitou 50 osob, vybavený běžnou konferenční technikou a připojením k internetu. Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště.

Služby

Recepce 24 hod. denně, praní prádla, vlastní uzavřené parkoviště, směnárna, možnost platby kreditní kartou. Vlastní hotelové fitness - pro ubytované hosty zdrarma po celou dobu pobytu.

Hotel zajišťuje celou řadu doprovodných služeb :
Vyjížďky na koních
Projížďku na terénním bugy dromu
Vyhlídkové lety

Nekuřácká hotelová restaurac
Hotelová kavárna
Prostorná zahradní terasa

Snídaně vždy formou bufetu, zajištění rautů, coffebraků.

Vybavení

Běžná konferenční technikak, připojení k internetu.

Ceny a popis ubytování

Samozřejmostí každého pokoje je minibar s bohatou nabídkou chlazených nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování, TV se SAT programy, rádio, lednička. Na přání hosta může být pokoj bezplatně vybaven kávovarem s možností přípravy kávy a čaje. Všichni hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelové fitness centrum.
Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště, které je trvale uzamčeno a pod stálou kontrolou kamerového systému. V případě potřeby může hotel nabídnout některou ze svých garáží. Panský Dům je situován v těsném sousedství dvou městských parků a jeho poloha zaručuje všem hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí.
Konferenční místnost (75 m2)
pro 35 lidí 600.00 Kč / den Běžná konferenční technika, připojení k internetu, prostor pro coffebreak, ubytovaným hostům k dispozici zdrama.
Konferenční místnost (70 m2)
pro 35 lidí 600.00 Kč / den Místnost je vybavena běžniu konferenční technikou, má připojení k internetu, prostor pro coffebreak.

Najděte nás na mapě

Tyršova 15, 517 41 Kostelec nad Orlicí


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...