Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..
Vyhledejte prostory

GRANDHOTEL PUPP (Karlovy Vary)

Zobrazit všechny objekty v okrese Karlovy Vary
Grandhotel Pupp nabízí unikátní spojení léčebné rehabilitační péče a relaxačních pobytů s možnostmi realizace rozličných akcí, od společenských večerů a korporátních jednání až po kongresy a festivaly světového významu. Unikátní atmosféra ruku v ruce s rozvinutou infrastrukturou a perfektními... zobrazit více
12 místnosti pro max 750 lidí Ubytování (pro 425 lidí)

Kontaktní údaje

Katrin Houšková
Telefon: +420 353 109 172
E-mail: corporate@pupp.cz

Mírové náměstí 2, Karlovy Vary, okr. Karlovy Vary
http://www.pupp.cz

Popis objektu

Grandhotel Pupp nabízí unikátní spojení léčebné rehabilitační péče a relaxačních pobytů s možnostmi realizace rozličných akcí, od společenských večerů a korporátních jednání až po kongresy a festivaly světového významu. Unikátní atmosféra ruku v ruce s rozvinutou infrastrukturou a perfektními službami předurčuje tento hotel, aby naplnil a předčil očekávání širokého spektra pořadatelů.

Kompletní zázemí zahrnuje jedinečný Slavnostní sál a dalších deset variabilních salónků, konferenční techniku dle přání, nepřetržitou technickou podporu během akcí, bohatý doprovodný program, zajištění exkurzí a výletů do okolí. Každý detail Vám pomohou zkoordinovat zkušení pracovníci obchodního a F&B oddělení. Grandhotel Pupp dá Vašim akcím punc výjimečnosti a zanechá účastníkům nezapomenutelný zážitek z příjemné atmosféry pobytu v lázeňském městě Karlovy Vary.

Služby

Komfortní ubytování a konferenční prostory, relaxační a léčebné procedury, sportovní aktivity (golf, tenis, tématické výlety).

Vybavení

Plátna, projektory, flipcharty, laserová ukazovátka, mikrofony, notebooky a další dle přání klienta.

Ceny a popis ubytování

Aktuální infomace poskytne Corporate Sales Manager: Katrin Houšková; corporate@pupp.cz; tel. +420 353 109 172
Salonky v Golf Restaurantu
pro 0 lidí
Pokud hledáte netradiční konferenční prostory v příjemném klidném prostředí, pak právě 2 salonky v Golf Restaurantu uprostřed karlovarského golfového hřiště jsou tím pravým místem pro Vás.
Salonek Amadeus (41 m2)
pro 10 lidí
Nový multifukční salonek v Grandhotelu Pupp First Class vhodný pro jednání ca. 10 osob nebo jako kancelář organizátorů větších akcí, jelikož je standardně vybaven počítačem a faxem.
Salonek Bohemia III (32 m2)
pro 12 lidí
Bohemia III představuje menší prostor vhodný především pro soukromá jednání u kulatého stolu do 12 osob.
Salonek Beethoven I (32 m2)
pro 16 lidí
Variabilní, samostatně použitelný salonek lze jednoduše propojit se salónky Beethoven II a III do jedné konferenční místnosti.
Salonek Beethoven 2 (45 m2)
pro 20 lidí
Propojitelné salonky Beethoven 1-2-3 jsou laděny do starorůžové barvy a díky své specifické atmosféře jsou často využívány např. pro tiskové konference, obchodní jednání či školení.
Salonek Beethoven III (29 m2)
pro 25 lidí
Propojitelné salonky Beethoven 1-2-3 jsou laděny do starorůžové barvy a díky své specifické atmosféře jsou často využívány např. pro tiskové konference, obchodní jednání či školení.
Salonek Mattoni (53 m2)
pro 30 lidí
Využijte možnosti vést Vaše jednání v netradičním prostředí klubu Becher´s Bar, klasického klubu v anglickém stylu, který nabízí uzavřený Mattoni salonek. Najdete zde především exkluzivní prostředí.
Salonek Chopin I (58 m2)
pro 32 lidí
Multifunkční, samostatně použitelný salonek nacházející se v Grandhotelu Pupp First Class lze propojit se salonkem Chopin II v jednu konferenční místnost. Dříve luxusní restaurace La Belle Epoque.
Salonek Bohemia II (69 m2)
pro 48 lidí
Variabilní prostor pro pořádání nejrůznějších akcí. Nachází se v blízkosti recepce Grandhotelu Pupp. Salonky Bohemia I a II lze posuvnou stěnou propojit v jednu velkou konferenční místnost.
Salonek Bohemia I (36 m2)
pro 53 lidí
Variabilní prostor pro pořádání nejrůznějších akcí. Nachází se v blízkosti recepce Grandhotelu Pupp. Salonky Bohemia I a II lze posuvnou stěnou propojit v jednu velkou konferenční místnost.
Salonek Chopin II (75 m2)
pro 72 lidí
Multifunkční, samostatně použitelný salonek nacházející se v Grandhotelu Pupp First Class lze propojit se salonkem Chopin I v jednu konferenční místnost. Dříve luxusní restaurace La Belle Epoque.
Slavnostní sál (735 m2)
pro 750 lidí
Vyhlášený neobarokní Slavnostní sál, možnosti uspořádání ve formě divadla pro 475, školy: 315 a u-forma: 150 účastníků akce. Vynikající podmínky pro využití nejmodernější konferenční techniky.

Najděte nás na mapě

Mírové náměstí 2, 0 Karlovy Vary


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...