Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Czechitas Home (Praha)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Útulné prostory v srdci Prahy pro vaše workshopy, školení či meetupy. Vzhledem k lokalitě uprostřed Václavského náměstí se k nám dostanete pěšky do 5 minut ze všech linek metra. Co najdete v Czechitas Praha? Recepci, útulný “Obývák” pro networking, catering a meet-upy, učebnu... zobrazit více
3 místnosti pro max 50 lidí

Kontaktní údaje

Simona Haganová, simona.haganova@czechitas.cz

Václavské náměstí 837/11, 110 00 - Praha , okr. Praha 1
https://drive.google.com/file/d/1DpDK5X-M_or3dy3gRRCTDtJ3Kag_d-8n/view?usp=sharing

Popis objektu

Útulné prostory v srdci Prahy pro vaše workshopy, školení či meetupy.

Vzhledem k lokalitě uprostřed Václavského náměstí se k nám dostanete pěšky do 5 minut ze všech linek metra.

Co najdete v Czechitas Praha? Recepci, útulný “Obývák” pro networking, catering a meet-upy, učebnu “Front-end” pro 40 lidí a zasedačku “Jedničku” a “Nulu”. Protože jedniček a nul není nikdy dost. 

Naše krásné prostory o rozloze 340 m2 s celkovou kapacitou 80 lidí můžete využít k pořádání vašich workshopů, školení, konferencí a dalších akcí. A ještě k tomu můžete mít dobrý pocit, že pomůžete neziskové organizaci Czechitas k zaplacení nájmu.

Služby

Je možné využít catering dle domluvy.

Vybavení

Pomůžeme vás s technikou (projektor, plátno, zvuk, redukce, prodlužovačky).
Učebna Front-end
pro 40 lidí 750.00 Kč/h 5 600.00 Kč / den Kapacita: školní sezení: 38, divadlo: 70 Vybavení technikou: projektor, flipchart, whiteboard, reprobedny Popis: Velká školící místnost ideální pro workshopy a školení. Dají se zde však pořádat i přednášky a větší meet-upy.
Foyer Obývák
pro 50 lidí 500.00 Kč/h 3 600.00 Kč / den Kapacita: divadlo: 30, stání: 50 Vybavení technikou: televize, možné zajistit projektor, flipchart Popis: Otevřený prostor vhodný pro networking, meet-up či catering k akci.
Zasedačka Nula
pro 11 lidí 400.00 Kč/h 2 800.00 Kč / den Kapacita: meetingové uspořádání 11 Vybavení technikou: televize, flipchart Popis: Příjemná meetingová místnost s variabilním uspořádáním lichoběžníkových stolů. Vhodná pro váš meeting, pohovor či malé skupinové sezení.

Najděte nás na mapě

Václavské náměstí 837/11, 110 00 Praha


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...