Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Ateliér One Take (Brno)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-město
Hledáte prostor, ve kterém se budete cítit skutečně příjemně? Nabízíme kreativní industriální místnost o rozloze 140m2 blízko centra v Brně. Prostor je možné využít na workshopy, školení, konference, eventy, firemní akce, jednání, přednášky, kurzy nebo cokoliv jiného. zobrazit více
1 místnost pro max 30 lidí

Kontaktní údaje

Pavol Bigoš : 608 348 109
Luděk Šmerda : 731 622 213
info@onetake.cz
https://www.onetake.cz/kontakt

Zábrdovická 25, 615 - Brno , okr. Brno-město
https://www.onetake.cz/pronajem-prostoru

Popis objektu

Hledáte prostor, ve kterém se budete cítit skutečně příjemně? Nabízíme kreativní industriální místnost o rozloze 140m2 blízko centra v Brně. Prostor je možné využít na workshopy, školení, konference, eventy, firemní akce, jednání, přednášky, kurzy nebo cokoliv jiného.

Služby

Naše prostory mají výbornou dostupnost MHD z centra města a parkoviště zdarma. Nabízíme wifi připojení, možnost vlastního cateringu, dataprojektor, plátno, ozvučení, flipchart, osobní přístup, milý personál a k tomu ještě nejlepší kafe v Brně.

Vybavení

velká projekční plocha, dataprojektor, flipchart, ozvučení, wifi, kafe, parkoviště...
Industriální místnost (140 m2)
pro 30 lidí 500.00 Kč/h Kreativní místnost pro školení, workshopy, firemní akce, prezentace, jednání, konference, eventy, přednášky, kurzy nebo cokoliv jiného.

Najděte nás na mapě

Zábrdovická 25, 615 Brno


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...