Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Moonclub (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
MOONCLUB je multifunkční prostor prezentující aktuální trendy. V historickém domě Vám přinášíme jedinečné kousky předních českých i světových značek. Na baru s výhledem na noční oblohu Vám umícháme signature koktejly i klasiku, kterou dobře znáte. Můžete si u nás pochutnat na asijské fusion... zobrazit více
4 místnosti pro max 400 lidí

Kontaktní údaje

Tatiana Vatrlová, +420 703 140 640 , info@moonclub.cz

Dlouhá 26, 11 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.moonclub.cz/

Popis objektu

MOONCLUB je multifunkční prostor prezentující aktuální trendy. V historickém domě Vám přinášíme jedinečné kousky předních českých i světových značek. Na baru s výhledem na noční oblohu Vám umícháme signature koktejly i klasiku, kterou dobře znáte. Můžete si u nás pochutnat na asijské fusion kuchyni.

Služby

Udělejte dojem na Vaše zaměstnance i obchodní partnery. Unikátní reprezentativní design od předních architektů. Výběr z multiúčelových prostor pro různé typy akcí. Zajistíme bezpečný a bezproblémový průběh akce. Nevšední zážitek v podobě našich signature drinků, jejichž nabídku stále rozšiřujeme. Špičková Asian fusion kuchyně nebo individuálního catering. Rádi se s Vámi sejdeme a najdeme řešení pro všechny Vaše požadavky.

Vybavení

Možnost pronájmu všech prostor. Kapacita klubu 400 osob. Zázemí pro pořadatele akce a V.I.P. hosty. Hlídané šatny zdarma. Plně klimatizovaný prostor. 2 patra, 3 bary, galerie, salónky, útulná zákoutí. Možnost zařízení DJ na celou noc nebo vystoupení různých hudebních skupin.
Velvet Lounge (35 m2)
pro 25 lidí Samet je hebký, luxusní a vkusny jako Váš večer ve Velvet lounge. Rádi Vám tento salónek pro 25 lidí zarezervujeme, jedinou podmínkou je konzumace nad 12 000 Kč (Út-Čt) nebo nad 25 000 Kč (Pá-So). Lze zarezervovat pouze jeden stůl pro 2-5 osob s podmínkou konzumace nad 5 000 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Tarot lounge (25 m2)
pro 15 lidí V symbolice Tarotu se skrývá tajemství života a vesmíru, které můžete probírat až do brzkého rána. Tarot lounge je pro 15 lidí s minimální konzumací nad 8 000 Kč (Ne-Čt) nebo nad 12 000 Kč (Pá-So). Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Klub
pro 400 lidí Bar s prosklenou střechou v centru Prahy? To je rarita, kde můžete zkoušet skvělé koktejly a zároveň obdivovat noční oblohu nebo jít na parket, kde pro Vás zahrají ti nejlepší DJs.
Alchemist lounge
pro 60 lidí Nás největší lounge s jedinečnou atmosférou je místem, kde si můžete v klidu povídat a ochutnávat třeba trpytivý koktejl Eclipse nebo Mango spiced margaritu s chilli.

Najděte nás na mapě

Dlouhá 26, 11 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...