Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

SCM Marina (Heřmanův Městec)

Zobrazit všechny objekty v okrese Chrudim
Přijeďte strávit školení do příjemného prostředí našeho hotelu a stylové restaurace.   zobrazit více
4 místnosti pro max 120 lidí Ubytování (pro 90 lidí)

Kontaktní údaje

scm@ambiente.cz

Pokorného 437, 538 04 - Heřmanův Městec , okr. Chrudim
http://marinahotel.cz

Přijeďte strávit školení do příjemného prostředí našeho hotelu a stylové restaurace.  

Služby

Po dlouhém a náročném školení si můžete zahrát bowling na drahách, na kterých hrají profesionálové, užít si biliard s barem, elektronickou střelnici nebo si vychutnat skvělé jídlo z naší restaurace. Můžete také využít kryté parkování i VIP parkování. Samozřejmostí je možnost připojit se k síti Wifi zdarma.

Vybavení

Jsme unikátní svou nabídkou špičkově vybavených místností, (akustické stropy, moderní projektory, nová plátna a mnohem více).

Ceny a popis ubytování

Ubytujte se v plně vybavených pokojích našeho hotelu. Každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, sociálním vybavením, TV a zdarma připojením k Wifi. Ubytovat se můžete od 700 Kč za noc.
Hlavní posluchárna
pro 120 lidí 1 000.00 Kč/h Posluchárna je plně vybavená pro školení, je možný vjezd osobního automobilu nebo vysokozdvižného vozíku. Jsou možné různé obměny posezení. Přiléhá 4 dráhový bowling, elektronická střelnice a biliard s barem, šatnou a toaletami.
Posluchárna (108 m2)
pro 40 lidí Salón je zcela oddělený od restaurace, přístupný přímo z parkovací haly. Má vlastní kuchyňku, šatny a toalety. Do posluchárny vjede osobní automobil nebo vysokozdvižný vozík. Promítací i ozvučovací zařízení.
Kapitánský salónek (36 m2)
pro 15 lidí Salónek je zcela oddělený od restaurace, přístupný "suchou nohou" z parkovací haly. Má vlastní kuchyňku, toalety a šatnu. Promítací přístroj, plátno a vision board.
Salónek
pro 45 lidí Prostor se nachází bezprostředně vedle restaurace a pohodlně pojme 40 lidí, kteří budou moci využít grilu, který je přímo v salónku nebo vlastního baru s výčepním zařízením. Salónek má své toalety a svůj vlastní vchod.

Najděte nás na mapě

Pokorného 437, 538 04 Heřmanův Městec


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...