Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Čapí hnízdo (Olbramovice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Benešov
V náruči krásné přírody i pozorného personálu Poblíž Prahy, v srdci malebné krajiny Benešovska, jsme pro Vás vytvořili výjimečný resort mnoha možností. Místo jako stvořené pro jedinečné firemní akce i neopakovatelnou dovolenou s rodinou a přáteli. Čapí hnízdo Vás překvapí svými... zobrazit více
4 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 62 lidí)

Kontaktní údaje

reservation@capihnizdo.cz
317 716 211

Dvůr Semtín 1 1, 259 01 - Olbramovice , okr. Benešov
http://www.capihnizdo.cz

Popis objektu

V náruči krásné přírody i pozorného personálu

Poblíž Prahy, v srdci malebné krajiny Benešovska, jsme pro Vás vytvořili výjimečný resort mnoha možností. Místo jako stvořené pro jedinečné firemní akce i neopakovatelnou dovolenou s rodinou a přáteli.

Čapí hnízdo Vás překvapí svými kontrasty. Nabízí výbornou gastronomii i možnost nechat si připravit venkovní piknik. Má moderní wellness i přírodní rybník, kde je možné si zaplavat.

Poskytuje ubytování v nejvyšším standardu i nerušený odpočinek na louce. Potěší Vás naprostým soukromím, ale také pozorností přívětivého personálu.

 

Služby

Zajišťujeme organizaci akcí kongresového typu, konferencí, seminářů a školení, prezentace firem, společenské akce včetně gastronomického a technického servisu, ubytování, doprovodných programů, dopravy a dalších souvisejících služeb. Předností našich konferenčních místností je klimatizace, dokonalá akustika, Wi-Fi vysokorychlostní internet.

Vybavení

Těžko byste hledali lepší prostory. Vytvořili jsme totiž prostředí, kde můžete propojit své pracovní aktivity se zaslouženým odpočinkem v krásné přírodě. Máme nejmoderněji vybavené reprezentativní prostory pro pořádání konferencí, meetingů či firemních prezentací. Disponujeme salonky určenými pro menší schůzky vyžadující soukromí. Samozřejmostí je prvotřídní kuchyně, výborný servis a personál ochotný vyjít vstříc i nejnáročnějším individuálním přáním klientů.

Ceny a popis ubytování

Odpočiňte si v našich komfortně zařízených pokojích s terasou či balkonem. K dispozici je 31 dvoulůžkových pokojů (16x twin, 15x double) s koupelnou se sprchovým koutem. Všechny pokoje mají televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar a trezor. Ve druhém podlaží jsou pokoje plně klimatizované. V rámci ubytování můžete využít wellness, fitness, bowling, tenis, zapůjčit si kola/lodičky, rybařit.
Konferenční sál
pro 150 lidí Plně vybavený konferenční sál včetně techniky, klimatizace.
Salonek
pro 10 lidí Menší salonek pro soukromá jednání.
Letní terasa
pro 25 lidí Prosklené prostory pro netradiční jednání.
Sport bar
pro 30 lidí Salonek vhodný pro formální či neformální jednání.

Najděte nás na mapě

Dvůr Semtín 1 1, 259 01 Olbramovice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...