Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

VÝTAHÁRNA Papírenská (Praha Bubeneč)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 6
Nový a NEOKOUKANÝ industriální  prostor v Praze Bubenči vás nadchne svou VARIABILITOU a DOSTUPNOSTÍ. Nedaleko nádraží Podbaba najdete zajímavý industriální prostor bývalé výtahárny, který je vhodný pro pořádání různorodých akcí (focení, natáčení, menší konference, prezentace, tiskovky,... zobrazit více
2 místnosti pro max 200 lidí

Kontaktní údaje

info@joinmusic.cz
+420 723 515 840

Papírenská 120/ 12, 160 - Praha Bubeneč , okr. Praha 6
http://vytaharna.cz

Popis objektu

Nový a NEOKOUKANÝ industriální  prostor v Praze Bubenči vás nadchne svou VARIABILITOU a DOSTUPNOSTÍ.

Nedaleko nádraží Podbaba najdete zajímavý industriální prostor bývalé výtahárny, který je vhodný pro pořádání různorodých akcí (focení, natáčení, menší konference, prezentace, tiskovky, workshopy, přednášky, přehlídky, hudební zkoušky), a to do maximálního počtu 200 osob.

Původně se jednalo o výtahárnu, která historicky sloužila k výrobě dřevěných částí výtahů. Prostor nabízí: Přímý vjezd z ulice pro nákladní automobil - vrata (š. 3,7 m x v. 3,6 m). Výborná dostupnost (nádraží Podbaba - vlak, MHD). K dispozici šatny a toalety (před rekonstrukcí). V nabídce vlastní zvuková, projekční a světelná technika pro většinu setupů. Prostorný dvůr. Parkování až pro 50 aut. Možnost napojení na elektrický proud (třífázový jistič 50A, zásuvkový okruh). Zajištěno samostatné vytápění prostor, WiFi. Neomezená nosnost podlahy. K dispozici velká hala 470 m2, k tomu další prostory.

Služby

Ulehčíme vám organizaci vašeho eventu. Z naší nabídky můžete využít: projekční, světelnou a zvukovou techniku, mobiliář, základní catering.

Vybavení

Produkční zázemí (vlastní vchod a toaleta). K dispozici šatny a toalety (před rekonstrukcí). V nabídce vlastní zvuková, projekční a světelná technika pro většinu setupů. Prostorný dvůr a parkování až pro 50 aut. Možnost napojení na elektrický proud (třífázový jistič 50A, zásuvkový okruh). Zajištěno samostatné vytápění prostor, WiFi. Neomezená nosnost podlahy. K dispozici další prostory k pronájmu.
Velká hala (470 m2)
pro 200 lidí 20.00 Kč / den Včetně zázemí (toalety před rekonstrukcí, šatna, vstupní hala) ROZMĚR HALY: 26 x 18 m (výška stropu 4,2 - 6,55 m) VYUŽITÍ: konference, přednášky, prezentace, tiskovky, módní přehlídky,natáčení, focení, workshop VYBAVENÍ: toalety, šatna, silová elektřina 380 V/220 V, osvětlení (umělé i denní), WiFi
Další prostory (260 m2)
pro 0 lidí Produkční zázemí 80 m² - 3 samostatné vybavené místnosti (kanceláře, šatny), k dispozici toaleta a sprcha, samostatný vstup na dvůr + přímý vstup do hlavní haly, Malá hala 120 m² - samostatná místnost, která je propojena s hlavní halou, vstup vraty, Sklady 60 m² (2 x 30 m²) - 2 samostatné místnosti přímo u hlavního vjezdu z ulice

Najděte nás na mapě

Papírenská 120/ 12, 160 Praha Bubeneč


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...