Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Prague Startup Market (Praha 7)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 7
Prague Startup Market je inovativní prostor vhodný k využití na nejrůznější typy soukromých akcí jako jsou školení, eventy, večírky, workshopy, kurzy a jiné. V Prague Startup Market  Vám můžeme nabídnout prostor Grand Bazaar , který disponuje kapacitou až pro 150 osob na sezení. Grand... zobrazit více
3 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

Daniela Krejsová
M: +420 739 299 069
E: info@praguestartupcentre.cz

Bubenské nábřeží 306, 170 00 - Praha 7 , okr. Praha 7
http://www.praguestartupcentre.cz/holesovice/

Popis objektu

Prague Startup Market je inovativní prostor vhodný k využití na nejrůznější typy soukromých akcí jako jsou školení, eventy, večírky, workshopy, kurzy a jiné.

V Prague Startup Market Vám můžeme nabídnout prostor Grand Bazaar, který disponuje kapacitou až pro 150 osob na sezení. Grand Bazaar je vybaven dataprojektorem, streamovací kamerou, interaktivní tabulí, ozvučením, PC a prezenterem, třemi mikrofony, wifi připojením a klimatizací. Kromě toho se na jednom patře nachází kuchyňka, šatna, sociální zařízení a 2 zasedací místnosti. Prostor je zcela privátní, přístupný 24/7 pouze účastníkům eventu. V areálu Pražské tržnice se navíc nachází i privátní parkování přímo před budovou Prague Startup Market.

Rádi Vám pomůžeme s organizací Vaší akce a zajistíme catering, případně si catering můžete zajistit ve vlastní režii. 

Grand Bazaar (185 m2)
pro 150 lidí 18 000.00 Kč / den Prostor Grand Bazaar je vhodný pro 150 osob na sezení a pro 200 osob na stání. Grand Bazaar je vybaven dataprojektorem, interaktivní tabulí, ozvučením, PC a prezenterem, třemi mikrofony, flipcharty, wifi připojením a klimatizací. Prostor je variabilní, lze jej individuálně přizpůsobit.
Camden (54 m2)
pro 30 lidí 1 100.00 Kč/h 7 490.00 Kč / den Zasedací místnost je ideální k využití pro workshopy , meetingy a školení. Je vybavena flipcharty, televizí s HDMI kabelem, wifi připojením a klimatizací. Prostor je variabilní, lze individuálně přizpůsobit.
Sapa (28 m2)
pro 10 lidí 450.00 Kč/h 3 900.00 Kč / den Zasedací místnost Sapa je vhodná pro menší meezingy a schůzky. Je vybavena televizí s HDMI kabelem, flipcharty a wifi připojením.

Najděte nás na mapě

Bubenské nábřeží 306, 170 00 Praha 7


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...