Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Tatra Kopřivnice s.r.o. (Kopřivnice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Nový Jičín
Interhotel Tatra je jedinečné místo, které v sobě spojuje pohodlí pobytu, malebnost přírodního okolí a výborné zázemí pro business. Je proto ideální volbou jak pro cestovatele a turisty, tak i pro obchodníky na svých cestách po severní Moravě. Nachází se v centru Kopřivnice, městě spojeném úzce... zobrazit více
5 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

556872280

Záhumenní 1161, Kopřivnice, okr. Nový Jičín
http://www.tatrahotel.cz/

Popis objektu

Interhotel Tatra je jedinečné místo, které v sobě spojuje pohodlí pobytu, malebnost přírodního okolí a výborné zázemí pro business. Je proto ideální volbou jak pro cestovatele a turisty, tak i pro obchodníky na svých cestách po severní Moravě. Nachází se v centru Kopřivnice, městě spojeném úzce se značkou vozů Tatra, a to přímo v těsné blízkosti jejího unikátního muzea. Hotel Tatra využívá moderní principy zelené energie a alternativních zdrojů.
Elektrickou energii si vyrábí pomocí solárních panelů a kogeneračních jednotek. Vybaven je také svými tepelnými čerpadly. Ze svých služeb hotel nabízí množství restaurací, originální irish pub, vlastní sportovní centrum a wellness zařízení. Hotel je po částečné rekonstrukci, má moderní lobby bar a kavárnu. Hotel Tatra poskytuje dva typy pokojů - designové a economy. Designové pokoje jsou moderně a nadstandartně zařízené, s klimatizací a vlastním zázemím.
Najdete zde ledničku, TV s plochou obrazovkou, telefon a bezplatné Wi-Fi připojení. Economy pokoje jsou vybaveny standartně a patří do levnější cenové kategorie. V hotelu najdete kompletně vybavený kongresový sál s různými možnostmi jak kulturního a společenského, tak i firemního a prezentačního charakteru. To vše v bezprostřední blízkosti nádherných Beskyd, kde se nachází turisticky nejatraktivnější místa Moravy.
Kongresový sál I
pro 150 lidí 1 500.00 Kč/h 15 000.00 Kč / den
Kongresový sál II
pro 150 lidí 1 800.00 Kč/h 18 000.00 Kč / den
Velký sál
pro 72 lidí 600.00 Kč/h 6 000.00 Kč / den
Malý sál
pro 24 lidí 500.00 Kč/h 5 000.00 Kč / den
Zasedací místnost
pro 10 lidí 300.00 Kč/h 3 000.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Záhumenní 1161, 74221 Kopřivnice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...