Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Galerie Hala C (Balabenka Point) (Praha 9)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 9
Nabízíme unikátní industriální prostor pro konferenční či galerijní využití, který se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 nedaleko O2 Arény a Galerie Harfa. Prostor je ideální pro workshopy, prezentace, firemní akce, menší konference, natáčení, focení, křty knih či galerijní výstavy.... zobrazit více
1 místnost pro max 120 lidí

Kontaktní údaje

Eva Mahler
mahler@sendevelopment.cz
773 368 830

Drahobejlova 15, 190 00 - Praha 9 , okr. Praha 9

Popis objektu

Nabízíme unikátní industriální prostor pro konferenční či galerijní využití, který se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 nedaleko O2 Arény a Galerie Harfa.

Prostor je ideální pro workshopy, prezentace, firemní akce, menší konference, natáčení, focení, křty knih či galerijní výstavy.

K dispozici je jedna velká místnost o velikosti 170 m2. Tento prostor je možné propojit se sousední restaurací o velikosti 140 m2. Vstup do prostoru přes venkovní parkoviště ve vnitrobloku. 

Parkování je možné na přilehlém venkovním parkovišti. 

Služby

- bezdrátové připojení k internetu - cateringové služby zajistí přilehlá restaurace LIHO 12 - vynikájící dostupnost MHD - tramvaje, metro Českomoravská, vlakové nádraží Libeň - parkování v areálu - dostatek ubytovacích kapacit v okolí - bezbariérový přístup
Hlavní sál (170 m2)
pro 120 lidí 500.00 Kč/h 9 500.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Drahobejlova 15, 190 00 Praha 9


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...