Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

Školící centrum i4wifi (Praha)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Pořádáním školení se živíme již několik let a nyní můžete využít naši "vyladěnou" školicí místnost pro 40 účastníků a se čtyřmi dataprojektory i Vy. Vedle pronájmu samotné místnosti se s s Vámi rádi domluvíme i na carheringu dle vašich představ, službě hostesky apod. Budova se nachází na... zobrazit více
1 místnost pro max 35 lidí

Kontaktní údaje

skoleni@i4wifi.cz

Průmyslová 1472 / 11, Praha, okr. Praha 10
http://skoleni.i4wifi.cz

Popis objektu

Pořádáním školení se živíme již několik let a nyní můžete využít naši "vyladěnou" školicí místnost pro 40 účastníků a se čtyřmi dataprojektory i Vy. Vedle pronájmu samotné místnosti se s s Vámi rádi domluvíme i na carheringu dle vašich představ, službě hostesky apod.

Budova se nachází na Průmyslové ulici a je tak dobře dostupná z Jižní/Štěrboholské spojky, Maldoboleslavské, Hradecké i Brněnské dálnice.

Služby

Připojení k Internetu, cathering, hosteska.

Vybavení

4x plátno s dataprojektorem, ozvučení, Wi-Fi připojení k Internetu, řečnický pult, catheringový pult, bezbariérový přístup, parkování zdarma.
Školicí místnost (105 m2)
pro 35 lidí 790.00 Kč/h 4 990.00 Kč / den
Školicí místnost ve Školicím centru společnosti i4wifi distribution nabízí 40 míst ve školním uspořádání nejen pro školení, ale i pro semináře, workshop a prezentace. Připraven je zde řečnický pult i catheringový pult. Místnost je vybavena ozvučovací technikou s mikrofonem, čtyřmi plátny a čtyřmi dataprojektory pro dva nezávislé zdroje signálu ze dvou obslužných PC. Toto dobře vybavené místo najdete v areálu Benware Business Park Průmyslová 11 ve 4. patře administrativní budovy.

Najděte nás na mapě

Průmyslová 1472 / 11, 102 Praha


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...