Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Kongresové centrum Vavruška (Praha 2)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 2
Dva společenské sály s celkovou kapacitou až 350 osob jsou k dispozici pro Vaše akce v Paláci Charitas na Karlově náměstí . Jejich předností je poloha v centru Prahy a snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Sídlíme nedaleko vchodu do metra a přímo před budovou má zastávku jedenáct... zobrazit více
2 místnosti pro max 300 lidí

Kontaktní údaje

info@kcvavruska.cz, 734 251 266

Karlovo náměstí 5, 120 - Praha 2 , okr. Praha 2
http://www.kcvavruska.cz

Popis objektu

Dva společenské sály s celkovou kapacitou až 350 osob jsou k dispozici pro Vaše akce v Paláci Charitas na Karlově náměstí. Jejich předností je poloha v centru Prahy a snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Sídlíme nedaleko vchodu do metra a přímo před budovou má zastávku jedenáct tramvajových linek. Všechny prostory jsou bezbariérové, plně klimatizované a vybavené špičkovou kongresovou audiovizuální technikou a wifi internetem.

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních, společenských i vzdělávacích akcí. Po celou dobu akce k dispozici náš technický a podpůrný tým. Na Vaší spokojenosti nám opravdu záleží. Od dílčího servisu po kompletní akce „na klíč“ jsme připraveni vyhovět všem Vašim představám a přáním.

Malý sál (60 m2)
pro 50 lidí 500.00 Kč/h 5 000.00 Kč / den Menší sál s vlastním odděleným vstupem a foyerem.
Velký sál (293 m2)
pro 300 lidí 1 400.00 Kč/h 14 000.00 Kč / den Velký sál s pódiem a barem, který zároveň slouží jako místo pro catering.

Najděte nás na mapě

Karlovo náměstí 5, 120 Praha 2


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...