Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Zámecký resort Bechyně (Bechyně)

Zobrazit všechny objekty v okrese Tábor
Náš  zámecký resort  nabízí velké množství různých  lokací pro Vaši soukromou i firemní akci.  Najdete u nás malé salónky, ale také prostory pro více, než 700 osob. Samozřejmě Vám zajistíme kompletní organizaci eventu a tak u nás nebudete potřebovat služby další agentury. Prostory jsou k... zobrazit více
11 místnosti pro max 650 lidí Ubytování (pro 116 lidí)

Kontaktní údaje

tel: +420773662619
email: koordinator@resort-bechyne.cz

Zámek 1, 391 - Bechyně , okr. Tábor
http://www.resort-bechyne.cz

Popis objektu

Náš zámecký resort nabízí velké množství různých lokací pro Vaši soukromou i firemní akci. Najdete u nás malé salónky, ale také prostory pro více, než 700 osob. Samozřejmě Vám zajistíme kompletní organizaci eventu a tak u nás nebudete potřebovat služby další agentury. Prostory jsou k dispozici v Bechyňském zámku, Černickém zámečku, golfovém resortu Bechyně, případně přímo na hotelu Panská.

Ve všech těchto objektech Vám navíc dokážeme zajistit ubytování celkem až pro 110 osob, případně v dalších spolupracujících hotelích.

Catering zajistí skvělá restaurace pod vedením Mistra ČR kuchaře Pavla Mináře. Firemní klientele vytvoříme nezapomenutelný event v úžasných zámeckých prostorách, zamilovaným snoubencům svatbu jejich snů.

Pro každého máme to pravé, přijeďte za námi a rádi vás o tom přesvědčíme :-) Pokud byste nevěděli, kde nás přesně hledat, zamiřte do jižních Čech, nedaleko Tábora.

 

Služby

Zajistíme pro vás nejen pronájem prostor, ale také ubytování hostů, catering, výzdobu, případně doprovodný program. Nebudete tak již potřebovat služby žádné agentury, celou akci Vám zajistíme na klíč. V případě zájmu je samozřejmě možné mít na tyto služby vlastní dodavatele.

Vybavení

Vetšina prostor je vybavena základním inventářem (stoly, židle, základní nábytek). V ceně pronájmu Vám jej rádi připravíme dle Vašich představ společně s výzdobou prostor. K zapůjčení je také projektor, plátno, ozvučení případně další inventář dle předchozí dohody.

Ceny a popis ubytování

K dispozici je ubytování v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích v hotelu Panská*** přímo na náměstí malebného městečka Bechyně. Hotel má celkovou kapacitu 61 osob. Daší ubytování v 15 dvoulůžkových pokojích je v golfovém resortu cca 5 kilometrů od Bechyně uprostřed bývalé Černické obory. 13 stylových dvoulůžkových pokojů najdete také v loveckém zámečku nedaleko golfového resortu.
ZÁMECKÝ PARK (40 m2)
pro 1 lidí 14 900.00 Kč/h 69 900.00 Kč / den Náš zámecký park je unikátním prostorem, který je díky své jedinečné poloze nad soutokem dvou řek poskytuje naprosté soukromí a přitom krásné výhledy do širokého okolí. Při dobrém počasí je ideální pro organizaci i večerních akcí se slavnostním osvětlením. K dispozici je zde party stan až pro 130 osob. Cena zahrnuje dostupný inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.
LOVECKÝ SALÓNEK (79 m2)
pro 20 lidí Exkluzivní prostor pro malé skupiny hostů, který najdete v 1. patře zámku. Ideální pro neformální setkání a posezení s občerstvení. Cena zahrnuje inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.
RESIDENCE GOLF BECHYNĚ (105 m2)
pro 50 lidí 9 000.00 Kč / den V naprostém soukromí naší Residence GOLF najdete samozřejmě také restauraci, která Vám je k dispozici pro Vaš oficiální i neoficiální setkání s plným servisem. Využít také můžete kompletní servis včetně ubytování, golfových šaten, nebo třeba sportovního vyžití. V ceně pronájmu je zahrnut dostupný inventář, výzdoba a kompletní koordinační služby.
KAPLE SV. JOSEFA (70 m2)
pro 50 lidí 14 900.00 Kč/h Ideální prostor pro Váš svatební obřad v zámeckém prostředí s nádechem starých dob. Kaple je dobově zařízena v gotickém stylu.
ČERNICKÝ ZÁMEČEK (100 m2)
pro 60 lidí 19 900.00 Kč/h 69 000.00 Kč / den Hlavní sál v Černickém zámečku poskytuje nádherné zázemí pro hostiny, rauty další společneské události. Velmi oblíbené zde jsou svatby, ale i firemní večírky. To vše hlavně díky velkému množství přilehlých prostor jako je lobby, nebo kryté balkóny. Cena zahrnuje dostupný inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby. V ceně je také zahrnuto ubytování až pro 31 osob přímo na zámečku.
STROMOVÝ SÁL (100 m2)
pro 65 lidí 14 900.00 Kč/h 39 900.00 Kč / den Prostor se nachází v přízemí zámku a je ideální pro menší banquety a neformální setkání. Uprostřed místnosti se nachází sloup v podobě stromu a na stropu jedinečná "nepropojená" klenba v podobě větví, která ve své době byla unikátem. Cena zahrnuje inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.
RESTAURACE HOTELU PANSKÁ (90 m2)
pro 70 lidí 10 000.00 Kč / den Restaurace hotelu Panská poskytuje příjemné prostředí jak pro svatby, školení, nebo firemní večírky. Naleznete zde vše co můžete potřebovat. Personál hotelu Panská zajišťuje catering i ve všech ostatních prostorech našeho panství a tak se na domácí půdě o Vás postará jistě špičkově. V ceně pronájmu je zahrnut dostupný inventář, výzdoba a kompletní koordinační služby.
ZÁMECKÁ HODOVNA (150 m2)
pro 120 lidí 49 000.00 Kč / den Prostor zámecké hodovny se nachází v přízemí hlavní zámecké budovy hned v sousedství černé kuchyně a jedná se o ideální prostor pro večerní zábavu středně velké skupiny. Při nepřízni počasí snadno vytopitelná místnost. Cena zahrnuje inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.
PARTY STAN V ZAHRADĚ (200 m2)
pro 130 lidí 14 500.00 Kč/h 89 000.00 Kč / den Party stan stabilně umístěn v naší zámecké zahradě. Cena pronájmu je včetě zámecké zahrady. Přímo ve stanu je možné zajistit občerstvení a v letních měsích užívat jedinečné atmosféry zámeckého parku až do ranních hodin.
VOKŮV SÁL (300 m2)
pro 250 lidí 29 900.00 Kč/h 79 900.00 Kč / den Historický sál s původními freskami a jedinečnou atmosférou. K prostoru přináleží i předsálí, ve kterém je možné umístit občerstvení. Jedná se o větší prostor v 1. patře zámku. Mimo jiné se v tomto sále roku 1579 oženil Petr Vok z Rožumberka. Cena zahrnuje inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.
ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (684 m2)
pro 650 lidí 69 900.00 Kč / den Největší krytý prostor na našem zámku. Poskytuje prostor až pro 650 osob v hlavním prostoru a dalších 300 osob v přilehlých prostor (balkon a zadní trakt). Bývalá jízdárna byla přebudována na obří konferenční prostor. K dispozi je převážne během sezóny vzhledem k horším možnostem vytopení. Cena zahrnuje dostupný inventář místnosti, výzdobu i kompletní koordinační služby.

Najděte nás na mapě

Zámek 1, 391 Bechyně


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...