Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Etnosvět s.r.o. (Praha 2)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 2
V prostorech nad restaurací Etnosvět je díky moderní a audiovizuální technice možné uspořádat jakoukoli akci - školení, workshopy, přednášky či eventy. Sály se dají propojit nebo oddělit mobilní akustickou příčkou. Tím pádem můžete využít jednu, dvě nebo tří různě velké místnosti, které... zobrazit více
2 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

Michaela Dvořáková
misa@etnosvet.cz
736762940

Legerova 40, Praha 2, okr. Praha 2
http://etnosvet.cz

Popis objektu

V prostorech nad restaurací Etnosvět je díky moderní a audiovizuální technice možné uspořádat jakoukoli akci - školení, workshopy, přednášky či eventy. Sály se dají propojit nebo oddělit mobilní akustickou příčkou. Tím pádem můžete využít jednu, dvě nebo tří různě velké místnosti, které uzpůsobíme Vašim požadavkům.

Občerstvení Vám zajistíme buď formou cateringu, nebo přímo v restauraci Etnosvět.

Služby

Díky restauraci Etnosvět jsou cateringové služby samozřejmostí. Pro večírky a teambuldingy můžeme zajistit kulturní program, DJ nebo zábavnou hru MAD HEAD.

Vybavení

Součástí pronájmu prostor je také vybavení - plátno, projektor, flipchart a ozvučení. Na každou akci připravujeme individuální rozestavení stolů a židlí se sklopným stolkem. Díky restauraci Etnosvět nabízíme kompletní cateringové služby.
Restaurace (300 m2)
pro 110 lidí 1 000.00 Kč/h
2 patra naší restaurace lze využít jednotlivě nebo zvlášť. Suterén působí klidnější atomsférou a je vhodný pro tiskové konference, business setkání nebo oslavy. Přízemí má výhodu přirozeného světla, otevřené kuchyně a plně zásobeného baru. V letních teplých měsících je k dispozici také zahrádka ve vnitrobloku, kde Vám ani nepřijde, že jste na Legerově ulici. Připravit lze soukromé grilování nebo oslavu pro menší skupiny osob (cca 30)
Konferenční prostory (180 m2)
pro 150 lidí 550.00 Kč/h
Na adrese Legerova 40 najdete 2 patrovou restauraci Etnosvět a dalších 180m2 vhodných k pořádání semínářů, workshopů, večírků, ale také jógy. Konfereční prostory jsou díky mobilním stěnám variabilní, a tak jej můžeme přizpůsobit dle typu akce a Vašich požadavků. Zároveň lze využít spojení konferenčních prostor s restaurací a připravit tak jedinečný večírek nebo plnohodnotné pracovní stekání.

Najděte nás na mapě

Legerova 40, 12000 Praha 2


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...