Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Zkušebna Městských divadel pražských (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Využijte Městská divadla pražská v centru Prahy pro nejrůznější příležitosti. Patří sem Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a nová Zkušebna Městských divadel pražských. Divadelní sály jsou často... zobrazit více
2 místnosti pro max 160 lidí

Kontaktní údaje

Zuzana Vaňková
email: zuzana.vankova@m-d-p.cz
tel: 605 555 235

Vodičkova 32, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.mestskadivadlaprazska.cz/o-nas/sluzby/zkusebna/

Popis objektu

Využijte Městská divadla pražská v centru Prahy pro nejrůznější příležitosti. Patří sem Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a nová Zkušebna Městských divadel pražských. Divadelní sály jsou často využívány na koncerty, divadelní či taneční představení, konference, kongresy, prezentace, filmová či TV natáčení, castingy, školení, semináře atd.

Moderně zrekonstruovaná Zkušebna Městských divadel pražských sídlí v Pasáži Lucerna (Vodičkova 32, Praha 1). Zrcadlový sál s olšovou podlahou, o ploše o ploše 109 m² je často využíván na taneční a pohybové aktivity pro děti i dospělé. Kromě pohybových aktivit je možné sál upravit pro přednášky, školení, promítání nebo hudebně-taneční prezentace.

Služby

- Zkušený a profesionální personál na všech pozicích. - Možnost zajištění cateringu.

Vybavení

- Zrcadlová stěna (možnost zakrytí závěsem). - Toalety, sprchy, zamykatelné šatní skříňky a kuchyňka. - Sametové výkryty pro simulaci divadelního jeviště. - Zvuková, světelná i projekční technika, wi-fi připojení. - Možnost úpravy sezení sálu pro 60 osob.
Zasedací místnost
pro 20 lidí 500.00 Kč/h
Velký sál (109 m2)
pro 160 lidí 750.00 Kč/h

Najděte nás na mapě

Vodičkova 32, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...