Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Městská divadla pražská - Divadlo Rokoko (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Městská divadla pražská disponují reprezentativními prostory přímo v centru Prahy, které lze využít k nejrůznějším příležitostem. Jmenovitě jde o Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a novou Zkušebnu Městských divadel... zobrazit více
2 místnosti pro max 220 lidí

Kontaktní údaje

Zuzana Vaňková
email: zuzana.vankova@m-d-p.cz
tel: 605 555 235

Václavské náměstí 38, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.mestskadivadlaprazska.cz/o-nas/sluzby/pronajmy-salu/

Popis objektu

Městská divadla pražská disponují reprezentativními prostory přímo v centru Prahy, které lze využít k nejrůznějším příležitostem. Jmenovitě jde o Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a novou Zkušebnu Městských divadel pražských. Divadelní sály jsou nejen díky své výborné dostupnosti často využívány na koncerty, divadelní či taneční představení, konference, kongresy, prezentace, filmová či TV natáčení, castingy, školení, semináře atd.
Divadlo Rokoko sídlí v Pasáži Rokoko (Václavské náměstí 38, Praha 1). V roce 2011 a 2012 prošlo kompletní rekonstrukcí. Divadelní sál disponuje kapacitou 220 míst.

Služby

- Zkušený a profesionální personál na všech pozicích. - Možnost zajištění cateringu.

Vybavení

- Sál s kapacitou 200 míst. - Příjemná divadelní kavárna a foyer s možností uspořádání rautů. - Šatny a sociální zařízení pro návštěvníky i pořadatele. - Zvuková, světelná, projekční technika.
Divadelní kavárna
pro 100 lidí
Divadlo Rokoko
pro 220 lidí 16.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Václavské náměstí 38, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...