Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Astra (Praha 10)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Hotel Astra se nachází v blízkosti metra Skalka na Praze 10 a nabízí využití konferenčího sálu pro uspořádání firemní akce,. konference, školení či večírky s rautem. Sál je prostorný a variabilní, s možností rautu nebo cateringu. V přestávkách je k dispozici kavárna. Samozřejmostí je také... zobrazit více
1 místnost pro max 100 lidí Ubytování (pro 154 lidí)

Kontaktní údaje

tel 1: +420 274 813 595
tel 2: +420 602 50 60 70
email: praha@hotelastra.cz

Mukařovská 1740 22, Praha 10, okr. Praha 10
http://www.hotelastra.cz/

Popis objektu

Hotel Astra se nachází v blízkosti metra Skalka na Praze 10 a nabízí využití konferenčího sálu pro uspořádání firemní akce,. konference, školení či večírky s rautem. Sál je prostorný a variabilní, s možností rautu nebo cateringu. V přestávkách je k dispozici kavárna.

Samozřejmostí je také ubytování v hotelu Astra, využít můžete jedno až třílůžkové pokoje či apartmány. Zahrnuta je bufetová snídaně, bezplatné parkování před hotelem a rovněž internetové Wi-Fi připojení. Po Vaše maximální pohodlít je konferenční prostor plně klimatizován.

Ceny a popis ubytování

60 jedno- až třílůžkových pokojů na dvou podlažích. Útulné a prostorné pokoje jsou vybaveny LCD televizorem a telefonem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, nebo vanou. Výbavou každé koupelny jsou základní kosmetické přípravky, ručníky, osušky a fén.
Horní konferenční sál
pro 100 lidí
kapacity (divadlo: 100, školní: 54, Tvar U: 54 osob)

Najděte nás na mapě

Mukařovská 1740 22, 0 Praha 10


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...