Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Městská divadla pražská - Divadlo ABC (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Městská divadla pražská disponují reprezentativními prostory přímo v centru Prahy, které lze využít k nejrůznějším příležitostem. Jmenovitě jde o Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a novou Zkušebnu Městských divadel... zobrazit více
3 místnosti pro max 500 lidí

Kontaktní údaje

Zuzana Vaňková
email: zuzana.vankova@m-d-p.cz
tel: 605 555 235

Vodičkova 28, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.mestskadivadlaprazska.cz/o-nas/sluzby/pronajmy-salu/

Popis objektu

Městská divadla pražská disponují reprezentativními prostory přímo v centru Prahy, které lze využít k nejrůznějším příležitostem. Jmenovitě jde o Divadlo ABC, Divadlo Rokoko a novou Zkušebnu Městských divadel pražských. Divadelní sály jsou nejen díky své výborné dostupnosti často využívány na koncerty, divadelní či taneční představení, konference, kongresy, prezentace, filmová či TV natáčení, castingy, školení, semináře atd.

Divadlo ABC sídlí v Pasáži U Nováků (Vodičkova 28, Praha 1). V roce 1999 prošlo kompletní rekonstrukcí. Divadlo ABC disponuje velkým sálem s kapacitou 482 míst a malým sálem s kapacitou 60 míst.

Služby

- Zkušený a profesionální personál na všech pozicích. - Možnost zajištění cateringu.

Vybavení

- Velký sál s kapacitou 500 míst. - Malý sál s kapacitou 60 míst. - Stylová, prostorná divadelní kavárna se samostatným vchodem z pasáže U Nováků. - Prostorné foyer (možnost pro uspořádání rautů, prodejních stánků, worshopů apod.). - Divadelní klub pro účinkující se samostatným vchodem z ulice V Jámě. - Šatny a sociální zařízení pro návštěvníky i pořadatele. - Zvuková, světelná, projekční technika. - Zkušený a profesionální personál na všech pozicích. - Možnost zajištění cateringu.
Malá scéna Ábíčko
pro 60 lidí 750.00 Kč/h 8.00 Kč / den
Divadelní kavárna
pro 100 lidí
Divadlo ABC
pro 500 lidí 30.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Vodičkova 28, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...