Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

COWO NOVO - prostor pro (spolu)práci (Nový Jičín)

Zobrazit všechny objekty v okrese Nový Jičín
U nás si můžete pronajmour prostory jednorázově i dlouhodobě - nabízíme místo v naší kanceláři, zasedací místnost či konferenční místnost. Pro vaši práci jsme plně vybaveni (wifi,... zobrazit více
3 místnosti pro max 50 lidí

Kontaktní údaje

Kateřina Žáková
mail: cowonovo@gmail.com
tel.: 725 210 056

Palackého 50, 741 01 - Nový Jičín , okr. Nový Jičín
http://www.cowonovo.cz

Popis objektu

U nás si můžete pronajmour prostory jednorázově i dlouhodobě - nabízíme místo v naší kanceláři, zasedací místnost či konferenční místnost. Pro vaši práci jsme plně vybaveni (wifi, tiskárna, samoobslužná kavárna). Stále si nejste jisti? Přijďte k nám na den na zkoušku. Prostory se nachází cca 5 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží i od centra města. Budova je obklopena menším parkem.

Služby

Kontaktujte nás a na všem se domluvíme. Catering, servis, program ....
Malá zasedačka (20 m2)
pro 10 lidí 150.00 Kč/h 900.00 Kč / den Malá zasedací místnost s 8 místy včetně plně vybavené kuchyňské linky (nádobí, lednice ...). Místnost je zařízena nábytkem, který je velmi variabilní a je tedy možné zvolit jakékoliv uspořádání.
Sdílená kancelář (70 m2)
pro 15 lidí Prostor plně vybavené sdílené kanceláře s možností rezervovat si vlastní pracovní místo. Více informací zde http://cowonovo.cz/?page_id=9
Multifunkční velká místnost (70 m2)
pro 50 lidí 350.00 Kč/h 2 000.00 Kč / den Prostor je možno uspořádat jako divadlo (včetně minipódia), jak učebnu. Možno zvolit formální sezení a nebo méně formální (paletové, gauče). Vše záleží pouze na vašich požadavcích.

Najděte nás na mapě

Palackého 50, 741 01 Nový Jičín


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...