Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Zámeček Strání (Strání)

Zobrazit všechny objekty v okrese Uherské Hradiště
Restaurace a penzion Zámeček ve Strání je ideálním místem pro Vaše výlety, firemní večírky, teambuildingy a školení. Nachází se v obci Strání, která je proslulá lidovou kulturou, překrásnou přírodou a výrobou ručně vyráběného skla. K dispozici máte výběr ze čtyř luxusních salonků, galerii a velký... zobrazit více
5 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 30 lidí)

Kontaktní údaje

Mgr. Andrea Straussová - manažer restaurace a penzionu (rezervace akcí):
T: +420 777 364 511
E: info@zamecek-strani.cz

Nám. u Zámečku 71, 0 - Strání , okr. Uherské Hradiště
http://www.zamecek-strani.cz/ubytovani.html
Restaurace a penzion Zámeček ve Strání je ideálním místem pro Vaše výlety, firemní večírky, teambuildingy a školení. Nachází se v obci Strání, která je proslulá lidovou kulturou, překrásnou přírodou a výrobou ručně vyráběného skla. K dispozici máte výběr ze čtyř luxusních salonků, galerii a velký sál s kompletním servisem a zařízením.

Pro Vaší firemní prezentaci, školení aj. Vám poskytneme velkou širokoúhlou televizi, projektor, ozvučení a notebook. V prostorách Zámečku je připojení WIFI internetu ZDARMA. Pro vícedenní pobyt je pro Vás připraveno 8 útulných pokojů s LED TV. (30 lůžek v 8 pokojích hotelového typu). Celodenní stravování, snídaně a rauty.

Služby

Zameček nabízí rozvoz cateringu v obci i mimo obec. Pomůžeme Vám s oslavou narozenin stejně jako s firemním večírkem pro malou skupinu nebo početnější společnost, která by byla nad vaše síly. Bohaté zkušenosti máme rovněž se zajištěním občerstvení během konferencí nebo školení.

Vybavení

Možnost wifi připojení k internetu ve všech prostorách Zámečku.

Ceny a popis ubytování

Penzion nabízí ubytování v 8 pokojích. Cena za ubytování se stanovuje podle počtu osob na pokoji, počtu strávených nocí a využívání dalších služeb restaurace a penzionu. Např. možnost slevy při obsazení celé kapacity na více nocí, nebo pokud je ubytování spojeno s organizací oslav, svateb, firemních školení, apod.

Kamenný salonek
pro 0 lidí Přiléhá k velkému sálu, přístupný z Velkého sálu nebo vlastním vstupem z nádvoří. Vlastni sociální zařízeni..
GALERIE 1.p
pro 0 lidí Galerie v 1.p s výhledem na náměstí a centrum obce je vhodná pro pořádaní školení tak rodinných oslav.
MALÝ SALÓNEK
pro 24 lidí Salónek v přízemí s kapacitou 24míst při stolové úpravě.
ROHOVÝ SALÓNEK v 1.p
pro 32 lidí Salonek v 1.p s výhledem na náměstí a centrum obce. Lze využít i přiléhající kuchyňkou s ledničkou.
Velký sál
pro 150 lidí Přístupný z chodby nebo přímo z nádvoří. Možno propojit s Kamenným salonkem. Lze využit i přiléhající kuchyňku s ledničkou a barem. K dispozici i vlastni sociální zařízeni.

Najděte nás na mapě

Nám. u Zámečku 71, 0 Strání


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...